Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen bőröndöt érdemes...

Milyen bőröndöt érdemes repülőre felvinni?

Figyelt kérdés
Puha vagy kemény? 80 literes bőröndöt szeretnék venni de nem tudom milyet kellene és hogy hol vegyem meg? árban maximum 12.000ft-ot adnék érte... tudnátok ajánlani vaalamit? WizzAir-rel fogok Londonba utazni 2 hónapra
2013. máj. 1. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt talaltam a wizzair oldalan:


A Wizz Air-nél megszokott „egy utas, egy darab kézipoggyász” szabály változatlanul érvényben marad.


Miben különböznek egymástól a kézipoggyásztípusok? – A MÉRETÜKBEN!


1. Kis méretű kézipoggyász:

- Amennyiben a kézipoggyász mérete nem haladja meg a 42 x 32 x 25 cm-t, úgy azt utasaink díjmentesen felvihetik a gépre. A kézipoggyásznak be kell férnie az utas előtti ülés alá.


2. Nagy méretű kézipoggyász:

Amennyiben a kézipoggyász mérete meghaladja a kis méretű poggyászra meghatározott méretet, de nem nagyobb, mint 56 x 45 x 25 cm, úgy 2750 Ft díj ellenében lehet a gépre felvinni. A poggyásznak be kell férnie az ülések fölötti poggyásztartó rekeszbe. Az utasnak képesnek kell lennie a táskát segítség nélkül felhelyezni a felső poggyásztartó rekeszbe.

Főszezonban a nagyméretű kézipoggyász után magasabb díjat számítunk fel.


-----


En puha kezipoggyaszt viszek mindig, a legfontosab holmikkal. Nekem Samsonite van, de ennel vannak olcsobbak is, ennyi penzert is kapsz.

2013. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
bocsánat lehet félreérthető a kérdésem:) én nem a kézipoggyászra gondolok hanem a rendesre amit feladok a gépre
2013. máj. 5. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!