Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szeptemberben indulunk nászutr...

Szeptemberben indulunk nászutra és még mindig nem tudjuk hová. Mit ajánlotok utazási irodát és hová érdemes ami homokos tengerpart, szép hotel és környék?

Figyelt kérdés
Tehát érdekes látnivalók, nem valami lepusztult hely. És azért árban is reális!
2008. jún. 17. 13:08
 1/6 tade ***** válasza:
100%
Hat szep hotel homokos tengerpart, gyogyoru kornyek...mondjuk maldiv szigetek?? Ja, hogy arban is legyen realis. Sok hely van. PL. Mehettek Parizsba, nagyon szep hely, igazi romantikus varos, vagy OTt van Barcelona, vagy SZicilia is gyonyoru a maga tengerpartjaval, vagy vannak mar olcso utak Floridaba, tudom ajanlani Gorogorszagot, meses, Santorini a szivem csucske, de maga a feher-kek hazak,az egszinkek tenger. DE gyonyoru tud lenni mondjuk ha felmentek ketten mondjuk egy alpesi helyre, gyonyoru termeszet, friss levego, romantikus fahazak, vagy hotel. Csak rajtataok all, hogy mit szeretnetek.
2008. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én is Párizsra vagy Olaszországra (Velence) szavazok. nagyon szép hely, és mindkettőnek van romantikája, nászútra ideális :) és árban sem rossz már.
2008. jún. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Mi tavaly Kretan voltunk naszuton,repcsivel 1 ora az ut es Hersonissos-on voltunk a Hersinissos Palace-ban.Gyonyoru 1 hely,nagyon baratsago es kedves mindenki,mi 1 csomo bonuszt kaptunk,pl olyanokat h vacsi utan ajandek koktelt ingyen...es ez a varosban volt nem a szallodaban.Irto aranyos mindenki,gyonyoru a taj a setalo utcaval parhuzamosan halad a gyonyoru tenger part,es van 1 gyonyoru ki kikotojuk is.En barmikor szivesen visszamenek...

Mi pestrol indultuk ,a Neckermannal es nagyon jol meg van szervezve az egesz,itt is es oda kint is.

Sok boldogsagot!

2008. jún. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen aranyosak vagytok :)
2008. jún. 17. 20:58
 5/6 anonim válasza:
100%
Szia! Mi tavaly szeptemberben voltunk Bulgáriában nászúton, nagyon jó volt. Az aranyparton voltunk, Várna mellett, elmentünk Várnára is, voltunk delfin-shown,nagyon jó volt. És árban sem drága, a neckermannál kb. 30.000 Ft/ fő 7 éjszakára, félpanzióval. Egyébként annyira tetszett, hogy hétfőn indulunk ugyanoda nyaralni.
2008. jún. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
szia!én görögországot is tudom ajánlani mert olcsó és szép hely de ha szeptemberben akartok utazni gyorsan foglaljatok helyet mert mi januárban lefoglaltuk velencébe a repülőt szeptemberre és már tele volt.
2008. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!