Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik a legbiztonságosabb...

Melyik a legbiztonságosabb légitársaság, ami Európa és az USA között közlekedik?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Mindegyik biztonságos, de én magam mindig Britsh Airways-sel vagy AA-val közlekedem, lévén hogy Londonban lakom.
2013. máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amikor manapság már Afrikában is kevesebb, mint 10 gép zuhan le egy évben, akkor azt mondom, hogy minden légitársaság biztonságos.
2013. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és az milyen? mármint jó tapasztalataid vannak vele kapcsolatban? :)
2013. máj. 14. 21:13
 4/10 anonim ***** válasza:

"és az milyen? mármint jó tapasztalataid vannak vele kapcsolatban? :)"


Mind a British Airways, mind az American Airlines jó szolgáltatást nyújt, kényelmesek, megbízhatóak, a fedélzeti szolgáltatásuk kifogástalan eddig. Évente 2 alkalommal repülök amerikai nagyvárosokba, 2 szer pedig kanadai nagyvárosokba, mindig azt kaptam, amit vártam.

2013. máj. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. máj. 14. 21:34
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
en lufthansaval es swiss el repultem, mindketto rendben volt, de a 2 kozul a lufthansa volt szimpatikusabb annak ellenere, hogy tudodm hogy egy ceg mar.
2013. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mikor kicsik voltam legtöbbször Lufthansával utaztunk. Nagy és kényelmes gépek (Jumbo jet - Boeing 747)... meg Virgin Atlantic is ilyen gépekkel megy... Olyan filmet néztem múltkor a feldélzeten (előtted lévő ülés hátulján van képernyő), hogy két hétig nem bírtam aludni :))
2013. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2013. máj. 16. 21:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Évente 2-3 szor utazok Budapestről Amerikába. Általában Vancouverbe vagy New Yorkba repülünk. Repültem sok légitársasággal, de vannak olyanok amikkel soha többet nem szeretnék, de vannak olyanok is amikkel nagyon szívesen utaznék többször is. Az első utam a British airwaysel volt. Minden rendben, csak ajánlani tudom. A KLM az egyik legnagyobb kedvenc bőséges vacsora és reggeli, sok választék, kényelmes és korszerű gépek. Az Air Berlinnel New Yorkba mentem azzal is minden rendben volt, szerintem az se rossz légitársaság. Az egyik legrosszabb döntésem a Lufthansa volt. Az ember azt gondolná hogy egy tök jó légitársaság. Hát nem. Volt szerencsém 2x is utazni velük. A gépek kényelmével különösebb gond nincs. Viszont az már felháborított, amikor a másfél órás úton több vacsorát kaptunk mint a 9 óráson. Az ital nem volt benne az árban, 2 deci üdítőért 5 eurot kértek. Azt már meg sem említem, hogy ismerőseim egy 3 és egy egy éves gyerekkel utaztak. Ugye az egy éves gyerek a szülő ölében ült. 3 beszállókártya: az egyik a gép elejébe, a másik a közepébe a harmadik meg a gép hátuljába szólt. A stewardessek pedig a kisujjukat sem mozdították amikor megkértük őket, intézkedjenek.

Tehát amivel érdemes menni: British Airways, KLM, Air Berlin

Amit nem ajánlok: Lufthansa, Singapore airlines

2013. szept. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :) Akkor azokat igyekszem elkerülni majd! :))
2013. szept. 17. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!