Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egy légitársaságnak hány...

Egy légitársaságnak hány gépből álló flotta kell közel 70 desztinációra?

Figyelt kérdés
Átlagban mindenhova 3 naponta repül.

2013. máj. 15. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Malevnak felnykoraban kb 70 desztinacioja volt. 20-25 geppel szolgalta ki.


Persze ez nagyban fugg az uzemeltetesi formatol is, fapados uzemeltetes eseten 15 geppel is megoldhato.

2013. máj. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ.

De mintha a Malévnak nem kevsebb volt?

Ja de ebből a 70 ből kb. 10 hosszútávú, akkor 30 még elég ugye?

2013. máj. 15. 15:31
 3/5 anonim ***** válasza:

mikor csodbe ment mar reg nem volt tengerentuli es mas long haul jarata. Azert irtam, hogy fenykoraban 70 koruli varosba repult (71 varos remlik egyebkent, de most nem talaltam erre vonatkozo adatot)


Amugy ha elmondanad mirol van szo lehet jobban tudok segiteni, ugyanis ebbol diplomaztam.

2013. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, bocsi csak rosszul olvastam vagy nem tudom.

De egyébként arról, hogy számolgattam és "tervezgettem" egy nagyobb méretű Malévet. Úgy értve mert itt pont azon a ponton volt ,hogy nem elég nagy de viszont már túl nagy.

2013. máj. 15. 19:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem elég nagy az átszálló utasokkal való nyereséges üzemeléshez, de viszont túl nagy a magyarok illetve az országban érdekeltek szállítására.
2013. máj. 16. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!