Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Stoppolt már valaki mostanság?...

Stoppolt már valaki mostanság? És külföldön?

Figyelt kérdés
Nagyon szívesen vennék tapasztalatokat. Szeretnék spórolósan kirándulni a kedvesemmel :)
2013. máj. 19. 10:43
 1/1 anonim válasza:

Én szoktam elég gyakran, de csak egyedül. Nem hiszem, hogy egynél több embert túl könnyen fölvenne bárki is, de próbáljátok meg.

Forgalmas helyre álljatok, de mégis olyan legyen, hogy egyrészt jól belátható (messziről lássák, hogy stoppolsz), meg tudjon aki akar állni, lehetőleg ne hajtsanak gyorsan ott. Csinálhattok táblát is, ha konkrét célotok van ahova el akartok jutni, bár akkor úgy vettem észre ritkábban állnak meg, mert gondolják, hogy "na ennek csak ez a helység jó, én meg nem megyek addig" Ezért néha jobb, ha csak a kezeteket teszitek ki.

2013. máj. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!