Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miket vigyek magammal nyaralásra?

Barbiikah2013 kérdése:

Miket vigyek magammal nyaralásra?

Figyelt kérdés
NŐ vagyok 2 hétre megyek nyaralni, és mindig otthon hagyok vmit. Szeretnék olyan listát kérni amiben benne van az összes ruha, technikai cucc, tisztasági felszerelés!
2013. máj. 20. 11:40
 1/7 anonim válasza:
100%

fürdőruha,strandpapucs,törölköző,naptej, napozóágy vagy amin tudsz napozni, fogkrém+fogkefe,föltisztító, fésű, telefontöltő, wc papír, zsebkendő, ruha, póló, rövidnadrág, pulcsi ha esetleg hidegebb van, zokni, fehérneműk, útlevél,ha külföldre mész, esetleg könyv,újság, hajszárító


most ennyi jutott az eszembe.:)

2013. máj. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
*fültisztító
2013. máj. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első listáját folytatva:

zsepit, tusfürdő, sampon, fogmosó, tampon ha kellhet

kistáska, olvasnivaló, fényképezőgép

2013. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönööm mindenkinek...
2013. máj. 20. 14:08
 5/7 Silly válasza:

Gyógyszerek, pl.: fájdalomcsillapító, gyomorrontásra valami, utazási betegségre, ezek főleg, ha külföldre mész. Amilyen szerencsés vagyok, valamelyik minden nyaralásom alkalmával szükséges volt, külföldön pedig nem szeretek vásárolni ilyesmit. Érdemes 1-2 meleg ruhát is vinni, sohasem tudhatod.

Kevésbé szükséges dolog pl a körömlakk, ha fested a körmeid, én tavaly nem vittem magammal és lepattogott a festék, elég csúnya volt.

Hova tervezed az utazást?

2013. máj. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
poroszlóra megyek, a tisza tóra.
2013. máj. 26. 10:05
 7/7 anonim válasza:
én úgz csinálom h : gondolatban végigmegyek az összes helységen és kiveszem ami kell onnan
2013. jún. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!