Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tudtok Dunántúlon (Zala...

Tudtok Dunántúlon (Zala megye) megbízató céget ahol sofőrrel együtt lehet buszt bérelni (kisbusz)? 15-18 fős kellene és lehetőleg ne tragacs legyen. Csak nagy buszokat találtam a neten.

Figyelt kérdés

#személyszállítás #kisbusz #Zala megye #buszbérlés #buszbérlés sofőrrel #autóbuszbérlés #autóbusz bérlés
2013. máj. 27. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

a 15-18 fő már nem fér be kisbuszba


[link]

[link]

2013. máj. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Rita1234 válasza:

Szia. Hát 19 főig vannak kisbuszok vagy nem tudom mi a pontos megnevezésük. Lehet, hogy Minibusz. De a lényeg, hogy van több ilyen cég akiktől átalakított Mercedes Sprintereket lehet bérelni sofőrrel.

pl ha Zala megyében kell akkor [link]


Országos szinten pedig rengeteg van a neten

2013. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

szupi pont ilyet kerestem. (második hozzá szólóét atisbusz) lehet személyszállítás kellett volna beírnom keresőbe nem pedig kisbuszt. csak azt hittem ez is még annak számít.

De azért az elsőnek is köszi a linket.

2013. máj. 28. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!