Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van olyan szakma amivel elég...

Van olyan szakma amivel elég pénzt tudok keresni ahhoz, hogy beutazzam Európát?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, számtalan, csak elég jónak kell lenni hozzá.


Mondjuk ha nem csak repterek, konferenciahotelek és irodák belsejét szeretnéd a különböző országokban megcsodálni az már megint más kérdés...

2013. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Légiturizmus:-steward(ess); pilóta

2. Kutatás:-tanáromnak pl mindkét lánya USA-ban van, de szinte minden hónapban jönnep Európa valamely városába konferenciázni. Mindent az adott vállalatok állnak, luxushotelek stb.

3. Hiányszakmát választassz itthon és türelemmel kivárod azokat az éveket, amelyek pénzt is hoznak neked. Törekedni kell mindenhol előre.

Persze attól függ, hogy mennyi idő alatt akarod Európát bejárni. Ha egész életed rászánod, akkor pl. ott van a fogorvosi, orvosi (ismerősöm Németo.-ban rezidens: Németország nagyobb városait bejárták, +Milánó +Párizs, 2x Kanári szigetek, Barcelona, UK néhány városa, + Róma télen-nyáron, mikor kedvük van , amúgy 29 éves). Amelyekhez valamilyen szinten karizma is kell az az IT. Mérnökivel pedig vagy háttér, ismeretség vagy ügyesség, hogy haladhass előre, felfigyeljenek rád stb stb. Van lehetőség csak meg kell találd a saját magad útját. :)

2013. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ! Mert fapadosoknál Európa szinten tényleg megtörténik, hogy a repteret és a szállodát látják, de nagyobb légitársaságoknál adnak azért pár napot is. A konferenciákkal meg kérdéses, mert az sok mindentől függ.
2013. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A konferencia ugyanaz, mint a fapados stewardessek esete, ha azt akarod, hogy mások hívjanak meg, akkor virítani kell és ott lenni végig. Ha meg magadnak fizeted és ellógod a felét, akkor ennyi erővel nyaralásra is költhetted volna.


Mindenki irigykedett rám, amikor mondtam pár éve, hogy megyek Balira, erre egy fél délutányni templomlátogatás+tengerparti vacsorán kívül ki se tudtam lépni a hotelből...

2013. jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én diákmunkából 30 országig jutottam, minden csak elhatározás kérdése.
2013. jún. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egész pontosan nincs olyan szakma, amivel ne tudnád beutazni, ha jó vagy benne. Szóval azt a szakmát válaszd, amihez van tehetséged és lelkesedésed, ennyi a trükk.
2013. jún. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Én diákmunkából 30 országig jutottam, minden csak elhatározás kérdése."


Egyetértek. Leginkább csak ez számít ahhoz, hogy utazz, pláne Európán belül, nem a szakma. Oké, persze nem árt, ha van több de csak ha van a pénz mellé elég szabadidő is, mert hiába a pénz, ha nincs időd utazni.

De kevés pénzből is be lehet járni Európát. Legfeljebb tovább tart és többet kell gondolkodni az olcsó kivitelezésen.

Milánó, London, Róma, Barcelona, Kanári-szigetek stb. stb. egyik sem elérhetetlen. Aki cigire össze tudja vagy tudná rakni a pénzt, annak biztosan nem elérhetetlen egy-egy ilyen út. És mivel nagyon szegény embereket is látok cigizni, így azt gondolom, hogy nem nagy túlzás ha azt mondom, hogy bárkinek elérhető ez.

2013. jún. 8. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!