Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol találok a neten olyan...

Hol találok a neten olyan térképet, amely jelzi a települések határait?

Figyelt kérdés

Ha Google Térképen beírom azt, hogy Tiszanekeresd, akkor annak a helynek a közigazgatási határait jelzi szántóföldekkel, erdőkkel, folyóparttal és minden egyébbel. De csak annak az egy településnek a határait jelöli, és ezt se tudom lementeni normálisan.


Nekem olyan térképre lenne szükségem, ami az összes település határát jelzi (a fent említett módon, mindenféle külterületekkel együtt), és azt le tudom menteni és szerkeszthetem. Persze meg lehet oldani úgy is, hogy összebarkácsolom a Google-féle módszerrel az egész megyét, de az elég sufnituning-szagú lesz és semmiképpen se esztétikus (a pontosságáról meg aztán ne is beszéljünk).


Valakinek van bármiféle használható tanácsa? JNSZ megyéről lenne szó különben.


2013. jún. 9. 16:00
 1/1 A kérdező kommentje:

[link]


Na, ez nagyjából olyan, mint amit én kerestem. Igaz, a települések maguk nincsenek rajta, de még így is jobb, mint bármi, amit idáig találtam.

2013. jún. 9. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!