Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Véletlenül vett utazásnál mi...

Véletlenül vett utazásnál mi a teendőm? (gulliverponthu)

Figyelt kérdés
6 éves öcsém véletlenül rányomott arra a szemét gombra.. esélyem se volt kivédeni, mivel megerősítést nem kért, automatikusan én vagyok a legmagasabb licit tulajdonosa... Vicc az egész, e-mailre nem válaszolnak.. vajon ügyvédhez fordulhatok legvégső esetben?

2013. jún. 16. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Véletlenül elmész:). Amúgy szerintem ne fizesd ki, és kész.
2013. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Véletlenül se tudok elmenni, mivel nem tudom kifizetni.. Pont ezért aggódom. A leírásban pedig ott van, hogy ha így jártam, akkor rám vernek 13 ezer ft "büntetést"... Nem hülyéskedésből írtam ki a kérdést, kedves válaszadó!
2013. jún. 16. 11:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Te nem tudod valakinek eladni az utazást? Meghírdetni valahol? AKár facebookon?
2013. jún. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért fordulnál már ügyvédhez? Kifizeted a 13 ezret, az ügyvéd sokkal többe kerül.
2013. jún. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne fizess semmit. Legfeljebb legközelebb nem is engednek licitálni. Behajtani rajtad bármit is eléggé kétséges szerintem. De ezt ügyvéd tudná igazán. Én nem ismerem se az oldalt se a vonatkozó jogszabályokat.


Az viszont szinte biztos, hogy ők bepróbálkoznak. Ne ijedj meg ettől és ne fizess amíg nem vagy biztos benne. Ha küldenek valami papírt postai levélben, hogy fizess ennyit annyit akkor arra viszont reagálj!! Írj vissza, hogy szerinted nem úgy van, nem értesz egyet. Mert ha nem reagálsz akkor a hallgatással elismered és onnantól kezdve már tényleg jogosan követelhetik, amit esetleg előtte lett volna esélyed megúszni.

2013. jún. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Kifizeted a 13 ezret, az ügyvéd sokkal többe kerül."


Ha veszek valamit egy netes boltban de, 8 nap után meggondolom magam simán vissza vihetem és a teljes ár visszajár.

Persze ez nem teljesen ugyanez a szitu, de azért én nehezen hiszem, hogy egyetlen félre kattintás rögtön 13ezres büntetéssel járna. Oldalról kitiltást el tudok képzelni, de ilyen súlyos fizetni valót nem. Annál is inkább mert akkor miért nem 20-50-100ezer??? Oldalnak jobban megérné, nem? :-) vagy talán akkora összegnél már olcsóbb az ügyvéd és kiderülne, hogy nem kell semmit fizetni? Nem furcsa, hogy pont akkora az összeg, hogy éppen ne érje meg ügyvédhez menni? :-)

2013. jún. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hmmm.. Azért ijedtem meg, mert elolvastam a felhasználási feltételeket.. és ott írták, hogy ha elállok a vételtől, akkor x összeget kell büntetésnek kifizetnem (ezt később jóváírják kedvezménynek, ha itt veszek nyaralást).. már ezt is furcsállom amúgy. Gondolkodtam én is rajta, hogy eladom valakinek.. talán még bukás nélkül is menne..

De amúgy már kaptam e-mailben választ a kérdésemre tőlük, az újabb levelemre azonban csesznek válaszolni... szóval, ha nem jön válasz és emiatt nem tudok lemondani az utazásról, akkor tuti nem fogom kifizetni :)

2013. jún. 18. 11:26
 8/8 anonim válasza:
Megkérdezhetem mi lett a történet vége? fizettél 40 eurót?
2014. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!