Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lenne igény az emberekben...

Lenne igény az emberekben általam szervezett túrákon részt venni Szlovéniában, olyan helyeken amiket a turista könyvek nem nagyon említenek?

Figyelt kérdés
Ausztriában élek!Évek óta járok át Szovéniába Bear Grylls féle túlélötúrákra a saját magam szórakoztatása végett!Ismerem már a környéket mint a tenyerem,a felkapottabb,meg az eldugottabb helyeket is!És jutott eszembe hogy ezeket szeretném másoknak is megmutatni,hogy lennék túravezetö!Igazából nem tudom hogy fogjak neki,azért is kérdezem hogy egyáltalán lenne ilyenre igény?Vagy ha valaki tud tippet vagy tanácsot adni szívesen meghallgatom!
2013. jún. 16. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Nekem nem, de nyilván van olyan ember, akinek igen.

Bocsi, de erre a kérdésre milyen választ vársz...?

2013. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt se tudjuk, hogy rendes ember vagy-e... Az, hogy Ausztriában élsz, az még nem garancia semmire.
2013. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Szerintem jelentkezz az iKalandnál, hátha van felvétel. Erőss Zsolt és Kiss Peti helye most úgyis megüresedett.
2013. jún. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen van ilyenekre igény, de csak profiktól, akiknek van tapasztalata.

Keress hegyivezetö csoportokat és jelentkezz náluk, ök kiképeznek, és még munkát is lehet kapsz náluk. Fontos, hogy életet is tudjál menteni, pl egy sima gyaloglás közben valaki szivinfarktust kap, mit teszel..., vagy elesik egy apró köben és eltörik a lába...

De ha ezt szeretnéd csinálni, akkor mindenképpen keress képzést hozzá és hajrá.

Ausztria megfelelö hely erre.

2013. jún. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!