Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mehet egy 11 éves diák útlevél...

Mehet egy 11 éves diák útlevéllel a nagynénijével Ukrajnába? Nem kell valamilyen engedély?

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem mehet probléma nélkül. Max. ha szólnak érte akkor mondjátok, hogy keresztgyerek vagy valami. /Hogy milyen rokonság/


11 évesen én Bécsben voltam sulival. Megkérdezték, hogy hol vannak a szüleim annyit mondtam, hogy otthon. Megkérdezték, hogy kivel megyek megyek és rámutattam arra a tanárra aki tanította az angolt akkoriba nekem.

2013. jún. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ. csak attól félek nagyon, hogy bejárjuk fele Magyarországot, és visszafordítanak haza.
2013. jún. 17. 11:40
 3/7 anonim válasza:
100%
Nyugodtan mehet Ukrajnába. Én 11 évesen Lengyelországba mentem személyivel. És nem volt semmi probléma. Idén Romániába voltam, és ugye ott is ellenőriznek, szintén személyivel mentem, semmi probléma nem volt. Ne izgulj, mehet nyugodtan. Van rokoni szál is, úgyhogy mégjobb!:) 14/L.
2013. jún. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. jún. 17. 12:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb lenne, ha a szüleid adnának a nagynénédnek egy levelet, amelyben engedélyezik, hogy vele utazz, es hogy felelősséget vállalhat érted.

Mikor a kislányom a nagynénémmel Franciaországból Olaszországba ment, ez az engedély kötelező volt, pedig ez is, az is EU-s állam.

Jobb inkább tízzel több papírt vinni, mint eggyel kevesebbet!

2013. jún. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ. szerintem annál maradunk, amit te írtál utolsó. :)
2013. jún. 19. 12:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Érvényes útlevél is kell.

Amúgy,a nagynéni ott lakik?Mert akkor még jobb.

2013. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!