Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ez paranoia lenne? Már nem...

Ez paranoia lenne? Már nem egyszer hallottam.

Figyelt kérdés
Bárhova megyek, külföldi országba nyaralni mindig felírom, hogy baj esetén kihez fordulhatok, az ottani magyar nagykövetséget meg hogy van e képviselet az adott országban.
2013. jún. 21. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Egy kis egészséges paranoia nem árt...

Túlzásba vinni persze nem szabad, de amit te leírtál, az véleményem szerint bőven az ésszerűség határán belül van.

Szinte semmibe nem tellik utánanézni a helyi képviseleteknek, viszont adott esetben jól jöhet... Elég kicsi a valószínűsége, hogy szükséged lesz ezekre az információkra, de ártani nem árt ha nálad vannak.

2013. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sztem se paranoia, sőt igazából egész jó ötlet, nekem még sosem jutott az eszembe. Ez talán akkor a legcélszerűbb, ha EU-n kívülre mész, vagy olyan országba, ami mondjuk turisztikailag kevésbé felkapott.
2013. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mindig felírom az adott országba akkreditált magyar követség elérhetőségeit, szóval szerintem sem paranoia. Persze utána nem rágódom ezen az egész úton, ott van nálam, aztán ha kell felhasználom, de szerencsére még soha nem volt rá szükségem.
2013. jún. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!