Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit vegyek német ismerőseimnek...

Mit vegyek német ismerőseimnek ajándékba? Ötletek?

Figyelt kérdés

Német ismerősöm apukájának Tokaji aszúra gondoltam. Ők is italt hoztak a szüleimnek és parfümöt.

A parfüm is jó ajándék, de nem tudom mi a kedvenc illat és már ha parfüm és ajándék nem gagyit akarok. Szóval parfüm kilőve.

Tehát a német ismerősömnek egy medálos nyakláncot készítek és még valamit veszek. Lány, úgyhogy nem lesz nehéz.

Viszont az anyukájának, barátjának és öccsének nem tudom. Tanácstalan vagyok.


2013. júl. 7. 17:06
 1/1 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Mi a német rokonoknak az alábbiakat szoktuk vinni: paradicsom, paprika, házikolbász (háziszalámi), házi pálinka, csupa olyasmit, amiket náluk nem lehet kapni. De ők idősebbek, nem tudom, hogy a fiatalabbak mennyire értékelnék a magyar kajákat. A jófajta bor nem rossz ötlet. Oroszországba pl. pirospaprikát vittem anyukának valami kis fakanállal, vagy ilyesmivel. Esetleg könyvet magyar városokról szép, színes képekkel. Persze olyat, amiben német a szöveg (vagy többnyelvű).
2013. júl. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!