Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb sziget?

Melyik a legjobb sziget?

Figyelt kérdés

Amit szeretnénk:

-Fehér homokos tengerpart

-Világoskék, sekély víz

-Jó szálloda


Eddig a maldív szigeteket találtam csak, melyik lenne a legjobb?

És kb. mennyi egy ilyen út 4 embernek? Mennyi időre érdemes menni?


Igazából ahány oldal, annyi ár / kinézetű hely / leírás van... Aki már volt ilyen helyen, előre is köszönöm a válaszát :)


16/F



-Ja és ezt elfelejtettem, lehetőleg ne legyen tömeg... Bár gondolom nem sok helyen van :)



2013. júl. 11. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szúnyog sziget, Győr mellett :D


Amúgy Mijet? Szicília?

2013. júl. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Bali, Indonézia, Sri Lanka, ezek mind ilyenek. Seychelle szigetek is.

Lehet bérelni nagyon drágán szigetet is, az milliós tétel, de akkor nincs ott más ;)

2013. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Azért nem vagyunk antiszociálisak (és milliárdosok sem :P) saját szigethez :D


Köszönöm a válaszokat, árakat tud valaki (300e / fő körülieket találtam a legtöbb helyre)?

2013. júl. 11. 13:32
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezek elég drágák. Nincs közvetlen járat Pestről egyikre sem, a szállodák főleg drágák, reptéri illeték, stb. A 300e Ft az alapár, ennél csak magasabbat találsz.
2013. júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 i hate this world válasza:
Bora Bora, Tahiti
2013. júl. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha olcsóbban szeretnél eljutni egy olyan szigetre, ahol fehér homok, türkizkék sekély átlátszó tenger van, akkor a megoldás FORMENTERA

"Itt van" Ibiza mellett, a repülőjegyet már ~80 e Ft-ból meg lehet oldani: [link]

Gyönyörű a sziget, amellett, hogy fehér homokos, a part mellett nincsenek építmények (környezetvédelmi okokból), így olyan, mintha egy lakatlan szigeten járnál.

A szállás és az élet picit drágább, de összességében olcsóbban fogsz kijönni. Nekem örök szerelem Formentera.

2013. júl. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pagon van 300 e-től..
2013. júl. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 TappancsMancs ***** válasza:

Hát megértem nekem is nagyon tetszik a Maldív szigetek. Mennyi időre ez pénz és szabadidő kérdése, semmi más. 4 embernek az adott ártól függ ha sokat keresgélsz kaphatsz jobb áron, de azért az se olcsó. Repülőgép 300e fejenként mondjuk. A hotelek is ott luxus hotelek az se lesz olcsó azt is keresgélned kell egy jobb árért. Az meg hogy a Maldív szigeteken melyik sziget a legjobb megint más. Nagyjából mind jó, de én is nézegetném őket, szerintem a sziget legyen: kicsit nagyobb hogy a szigeten is lehessen sétálgatni, legyen olyan közeli kis sziget/ek amikre átlehet gázolni is a vízben, van ilyen is sok de nem mind, ha víz fölötti hotelt akartok az is van és ha belefér az tuti klassz, megnézném a program kínálatokat is hol mi van, bár ez lehet szinte egységes is, legyen szörf búvároktató hajókázás jetsky és ami kellhet és klassz.


Nekem nincs rá pénzem de ha mennék először nagyon sokat olvasnék róla, a szigetekről is leírásokat, úti beszámolókat is, meg utazási irodák leírásait is. Ez utóbbitól bővebb az úti beszámolók infója mert az magán dolog. Ezekre rákeresnék magyarul de főként angolul.


Tömeg ott az nem lesz. :D Ezek ha megnézed google térképen műholdason láthatod hogy a szigeteken van egy vagy több hotel és kész, ennyi. :) Zsúfoltság sincs mert ha több hotel is van az is lazán van sokszor. De ha kiválasztottad/átok a szigetet/hotelt én megnézném azt külön is műholdas képen, meg képkeresőn, és szövegesben is.

2013. júl. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 TappancsMancs ***** válasza:

Rákukkantottam és igazad lehet a zsúfoltsággal. Hallottál már valamit? Nézem a képeket és sok kis szigeten arányaiban tényleg sok a bungalló.


Itt pl 16 bungalló ami 16 x mondjuk 2 ember, ha ezek fele kimegy a partra a kis mérethez képest tényleg lehetm, hogy nagy a forgalom.

[link]

2013. júl. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez azért még nem olyan vészes, hosszú az a part :) Egyébként kösz a válaszokat, ráérek még mert ide (vagy máshova) csak jövőre megyünk.
2013. júl. 12. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!