Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mindenki szúrjon be egy...

Mindenki szúrjon be egy képet, ami szerinte a legszebb hely a világon! (? ) Kíváncsi vagyok ti mit látogatnátok meg a legszívesebben.

Figyelt kérdés

Az én kedvencem egy kastély, Németországban található Neuschwanstein-ben

[link]


Egyszer nagyon szeretnék eljutni ide! Nekem ez a leggyönyörűbb!



2013. júl. 18. 18:37
 1/6 piriiiiii ***** válasza:
100%

[link]

Én Moszkvába szeretnék.

Meg Franciaországba.

Meg ide is.

[link]

2013. júl. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Neuschwanstein kastélyban tavaly voltam. Ajánlom mindenkinek. Meseszép. Bár én ismerem II.Lajos Bajor király tragikus történetét, így különösen érdekes volt számomra végig menni a termeken, a parkban sétálni, a tónál leadni a kegyeletemet a király iránt. Nem túlzok amikor azt mondom hogy álomszép..

Viszont múlt héten pár napot töltöttem egy csodálatos helyen. Itt egy kép a sok közül

[link]

A hely Tintagel, egy kis éden Nagyon jó volt úszni az óceánban, és nagyon jó kirándulóhely.

A város arról híres hogy állítólag ott született a legendás Artúr király.

Jelenleg számomra most ez a legszebb hely..

2013. júl. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A Neuschwanstein kastélyban én is voltam. Ajánlom mindenkinek és annyira nincs is messze. :) Én biztos vagyok benne, hogy eljutsz oda :)


Szerintem a legszebb hely a világon a Milford Sound. Sajnos nem voltam ott pedig alig pár száz kilométerre voltam tőle. Sajnos az utak oda több naposak és nagyon nagyon drágák. Szóval hiába voltam Új-Zélandon, ez kimaradt. Képek: [link] (sorry googlis)

2013. júl. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos nem tudok egy példát mondani. Millionyi hely van a földön ami meseszép és ahová szeretnék eljutni. Az egyik ilyen az OP által említet kastély, már régóta a tervben van de most azt hiszem hamar elfogok menni megnézni mert tényleg meseszép. Egyébként ha mindenképp kell egyett választani akkor talán a Himalája.
2013. júl. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg hely van, amit szívesen megnéznék, de egyiket sem ember építette. Egy pocsolyányi tavacskát, egy öreg tölgyfát többre értékelek egy egész metropolisznál.
2013. júl. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Izland:

[link]


[link]

2013. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!