Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Siófokra megyek. Ha Nyíregyház...

Polexina kérdése:

Siófokra megyek. Ha Nyíregyházáról Bp. Nyugati Pályaudvarra érkezem, hogy jutok el a Déli pályaudvarra (nem taxival) leghamarabb?

Figyelt kérdés
Ugyanez a Keletiből hogyan?

#Siófokra
2013. júl. 18. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Keletiből egyértelmű: 2-es metró

Nyugatiból több variáció is működik, de közvetlen járat tudtommal nincs.

1. 3-as metró majd 2-es metróra átszállsz Deák téren

2. 4-6 villamos Széll Kálmán térre majd gyalog vagy egy megálló busszal/villamossal (több busz és villamos is Déli felé megy onnan, 1 megálló)

3. 4-6 villamos Blaha Lujza térre majd 2-es metró.


Talán az 1-es lehetőség a legcélszerűbb, mert akkor elég egyetlen BKV jegy.

2013. júl. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Keletiből egyszerűbb, mert ott csak felszállsz a piros metróra (M2) és elmész vele a Déli pu-ig.

A Nyugatiból elmehetsz a kék (M3-as) metróval a Deák térig és ott átszállsz a pirosra. Vagy villamossal elmész a Blaháig vagy a Széll Kálmán térig (két különböző irány, de ne ijedj meg) és bármelyik állomáson átszállsz a piros metróra és elmész vele a Déliig.

Szerintem a leggyorsabb, ha a Széll Kálmán térig mész a vilivel és onnan csak 1 megálló a Déli.

2013. júl. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Szerintem a leggyorsabb, ha a Széll Kálmán térig mész a vilivel és onnan csak 1 megálló a Déli"


Én írtam az első választ de szerintem is ez a leggyorsabb megoldás! Viszont egy megállót teljesen felesleges metrózni. Rengeteg idő amíg lemegy a mozgólépcső, délinél feljön... biztosan gyorsabb villamossal és az is viszonylag gyakran jár. Többféle számú is jó.

2013. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. júl. 18. 23:21
 5/5 anonim válasza:
Fontos bemenned Pestre? Mert a balatoni vonatról át sem kell szállnod, csak Siófokon leszállnál.
2013. júl. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!