Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A kérdésem, sötétben vonatos...

A kérdésem, sötétben vonatos utazáson honnan tudom majd hogy miskolcra értem? Vonattal fogok utazni és este fél 10 körül fog a vonat beérni miskolcra és olyanlor már sötét lesz.

Figyelt kérdés
Nagyon sürgõs.
2013. aug. 5. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs késés akkor időpont alapján nagyjábol tudod majd mikor ér oda. Bemondják hangosan az állomás nevét. Ha olyan vonattal mész akkor a vonaton is bemondják. Megkérdezed a kalauzt vagy bárki más utast, jó eséllyel mindenki tudni fogja. Ki lesz írva az állomáson sok helyre táblán nagy betűvel, és sötétben van annyi világítás, hogy valamelyiket elolvashasd. Nézd meg elviran előre az adott vonat útvonalát és akkor akár végig számolhatod az állomásokat.


Végezetül pedig: Miskolc nem egy tucat kis falusi állomás, amit olyan nehéz lenne észrevenni. Kizárt dolog, hogy ne ismernéd fel, emiatt ne aggódj egy percig se!!

2013. aug. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esetleg megjegyzed, hogy hanyadik megálló és számolod....

Netán megkérdezed a többi utast, hogy hol vagy.

2013. aug. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%
Azért azt se szabad elfelejteni, hogy, ha kint sötét van, a vonaton pedig világos, akkor az ég világon semmit nem fogsz az ablakon látni. Szerintem a legjobb, ha számolod a megállókat.
2013. aug. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a gyors választ.
2013. aug. 6. 01:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Én főleg a jegykezelőt kérdezném, különben Miskolc Tiszai --gondolom erről van szó-- nagyon nagy állomás, és valószínűleg nem fél percet áll ott a vonat, ez is segít! Valamint itt meg tudod nézni, hogy hogy néz ki a felvételi épület: [link]
2013. aug. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!