Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül Bécsbe Budapest...

Mennyibe kerül Bécsbe Budapeströl egy 90%-os vonatjegy?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
2009. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

10%-al kevesebbe.


Nem hiszem el, hogy itt kell megkérdezni. Ennyi idő alatt a MÁV-tól is megtudhattad volna a választ... :-S

2009. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nem. A 90%-os jegy azt jelenti, hogy 10%-ot fizetsz, és 90% a támogatás.

Egyébként külföldre ez nem használható tudtommal.

2009. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem használható. Már csak azért is gondolom így, mert én nyáron Szlovákiába szerettem volna vonatozni, amikor is csúnyán néztek rám, és azt mondták csináljak a diákommal amit akarok. Maximum ifjúsági kedvezmény van, azt is leginkább csak nemzetközi diákra adnak, vagy arra se, no mindegy. Ha elfogadsz egy tanácsot, én akkor úgy csináltam, hogy a határ előtti utolsó kis faluig kértem egy kedvezményes jegyet, és abból a kis faluból kértem a célvárosba egy másikat... Lehet húzzák majd a szájukat, az én pénztárosom mosolygott egy jót, és miközben tűzte össze a jegyeket, megjegyezte, hogy "okos, okos" még nagyobb vigyorral az arcán! :) Én jól jártam...
2009. okt. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet variálni, hogy 90%-os + Euregio Hegyeshalomtól, bár nem szabályos. Amúgy van akciós jegy, ami ingyenes tömegközlekedést is tartalmaz.

www.mav.hu

2009. okt. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bécsig nem tudom ,de van akciós jegy a " Wiener valceren" is

Svájcig megy Zürich-ig Keletiből,hely jeggyel együtt 10500forint ha időben veszed,gondolom Bécsig a töredéke. Kedvezmények a határig igénybe vehetők,ill.a diák olcsóbb mint itt ,és 16 évig gyerekjegy is van...nem csak 14-ig.

2009. nov. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!