Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » London melyik részén kb....

London melyik részén kb. mennyi a kiadó lakások átlagára?

Figyelt kérdés
És konkrétan Westminster, még konkrétabban Maida Vale környéke érdekelne, hogy a többihez viszonyítva kb. hol áll.
2013. aug. 28. 11:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Illetve szobaárak is jöhetnek.
2013. aug. 28. 11:20
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Westminsterben, pontosabban Bayswateren lakunk. Itt egy mini garzont bérlünk, ami kb 20-22nm számlákkal együtt havi 930 fontért, a mellettünk lévő ugyanilyen kis "lukak" is hasonló árban vannak, haverom 950-et fizet a szomszédban.

Ezek talán az átlagnál olcsóbbak, bár kisebbek is.

Láttam már ennél kicsit nagyobbakat, de rosszabb állapotúakat heti 230+ számlákkal, ez 1000 font felett van egy hónapban. Az 1 szobás lakások, vagy e fölöttiek 300-350 font/hét körül kezdődnek.

Nézd meg a Gumtree.com-on, ott be tudod állítani melyik környéken keressen és hány szobás lakást.

2013. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
A Gumtree-n konkrét szoba árak is vannak, felesleges is tippelgetni meg átlagokat mondani.
2013. aug. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Pont az egyik legdrágább részen akarsz lakni? Akkor nyúlj mélyen a pénztárcádba. 900 font-tól indulnak az árak ezen a környéken. Én 1010 fontot fizetek mindennel együtt a lakásomért, egy jó kis helyen, de azért annyira nem flancolok, hogy a Maida Vale-en lakjak. És ezek után csodálkoznak hogy nem élnek meg egyesek. Agyam eldobom.
2013. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, ez is igaz. De viszont az utazás sem olcsó, mi is emiatt költöztünk be. A 3as zónában laktunk, de mindketten az 1-ben dolgozunk. Ott heti 160-ért béreltünk egy dupla szobát 8-ad magunkkal egy iszonyat zajos lakásban Bangladesi muszlimokkal és hasonló csodákkal. A heti travel card 35 font volt, kettőnknek 70, azaz a lakással együtt heti 230.

Ennyiből inkább élünk külön jó környéken és sétálunk a melóba.

2013. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Digo!


Igen, ebben is van valami. Én sokáig a 3-as és a 4-es határán laktam, közel a metróhoz, aránylag hamar beértem dolgozni, most a Swiss Cottage metróállomástól 3 percre bérlem az előbb említett lakást, pofás kis kecó, egy kis garzon az egész, 38 m2, de az eddigi szobáimhoz képest örömteli változás, mert most először lakok többségében fehérek lakta környéken, mit mondjak, a jó körülményeket itt meg kell fizetni, de szerencsére még 1010 font kifizetés után is kényelmesen meg tudok élni, szóval nem sajnálom rá a pénzt.

2013. aug. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha akarnék, sem élhetnék ott, de nem is akarok.
2013. aug. 28. 16:09
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Akkor minek irtad ki a kerdest?


A swiss cottage-on dolgoztam 1.5 evig! :)

2013. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"A swiss cottage-on dolgoztam 1.5 evig! :)"


Az jó! Én még csak 7 hónapja vagyok itt, eddig csak szobát béreltem, most találtam egy megfelelő lakást itt. Egyébként mit dolgoztál?


Kérdező! Ha nem akarsz itt élni, akkor minek kérdeztél?

2013. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Azért van az oldal, hogy kérdezzünk, nem? :)


Különben azért, mert sok embertől hallom, hogy a külsőbb zónákban élnek, és mégsem tudnak megélni, pedig spórolnak is és jó munkahelyük van. A múltkor viszont egy rokonom rokona... mondta, hogy ő Maida Vale-n lakik, de a munkahelyére még így is metróval jár, mégis nagyon jól megél. Azt nem hiszem, hogy annyival többet keresne, abban pedig biztos vagyok, hogy itthonról sem indult el annyival, hogy ekkora különbség legyen köztük.


(Különben én Skóciába szeretnék majd költözni, miután befejeztem a sulit, de ott is egy kisebb városba inkább.)

2013. aug. 28. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!