Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Zakynthoszon és Szantorínin...

Zakynthoszon és Szantorínin már nyaralt esetleg valaki? Szerintetek melyik szebb? Mik a tapasztalatok? Milyen utazási irodán keresztül?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Mind a két helyen voltam már egy-egy hetet. Santorini nagyságrendekkel szebb hely. Az a sziget maga az álom, olyan az egész, mintha valami mese kelt volna életre. Zakynthos semmi extra. Kb. 10 évvel ezelőtt voltam mindkét helyen, olyan irodákkal, amik azóta már becsődöltek. Manapság már nem is érdemes irodával menni, a neten mindent le tudsz foglalni magadnak.
2013. szept. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De egyébként google-ba keress rá képekre, és látni fogod a különbséget a kettő között.
2013. szept. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaz csak Zakynthoson voltam, de engem elvarázsolt. :) Remélem eljutok az összes görög szigetre...
2014. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!