Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van valaki, aki tervezi, hogy...

Van valaki, aki tervezi, hogy kiköltözik külföldre, de egyedül nem mer belevágni?

Figyelt kérdés

Tervezem, hogy az egyetem után kiköltözök külföldre, most perpillanat München színpatikus, mert sok jót hallottam róla, de sajnos nincs partnerem benne. A családom biztos nem akar kijönni, viszont egyedül nem hiszem, hogy belemernék vágni a dologba. Érdekelne, hogy van-e valaki ugyanígy ezzel.

Mindig is érdekeltek a más országok kultúrái, szeretnék kikerülni a megszokott közegemből és új embereket megismerni és a nyelvet ténylegesen gyakorolni. Németül középszinten tudok, és szívesen használná ma mindennapokban is. Angolul is tudok valamennyire, de a németet jobban szeretem.


19/l



2013. szept. 16. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Itthon is megismerhetsz új embereket...
2013. szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kimondottan a külföldi emberekre gondoltam, akiknek más a kultúrájuk, a nyelvük stb... nem szeretnék Magyarországon maradni
2013. szept. 16. 18:19
 3/7 anonim válasza:

Találj magadnak egy barátot ,barátnőt aztán gondolkodás nélkül uccú neki,vissza se nézz.Biztos nem fogod megbánni.Itt minden egyes nappal egyre rosszabb a helyzet.Kilátástalan ,sötét jövő vár itt majdnem mindenkire.

ÉN ,ha 19 éves lennék :) egy másodpercet nem gondolkodnék,kell hozzá egy kis induló pénz és akart.

Sokfelé jártam a világban,én is úgy gondolom Németország egy nagyon is élhető hely,na meg főleg Bajorország.

Sajnos én itt rekedtem ezen a trágyadombon, nekem sem támogatta senki a kivándorlási ötletemet ,maradtam.Nagy hiba volt,körülöttem lévő barátok már akiben volt egy kis bátorság és akarat mind elmentek és egy szép civilizált országban élnek.Nem sírok mindenem megvan,de gondolkodás nélkül feladom mindenem az első lehetőségnél ami adódik hogy innen jó messzire elhúzzak.A civilizált országok nyugodt életkörülménye hiányzik.Itt minden nap mindenért ádáz harc folyik a legkisebb ügyektől kezdve mindenért és az ember mindig valami falba ütközik.Abszurd ,értelmetlen dolgok amik ,már úgy gondolom szándékosan el lehetetlenítik a megélhetést.Úgyhogy HAJRÁ sok szép ország van a világon,nem fogod megbánni. üdv

2013. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Miért akarsz kimenni?

Nem kötekedni akarok, de embereket megismerni és nyelveket tanulni itthon is lehet.

Miért akarod hátra hagyni a családod és a múltadat?

2013. szept. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi együtt tervezünk kimenni a párommal. Szerintem találj te is az egyetem alatt valakit, aki szivesen kimenne veled. Sok egyetemista ki szeretne menni, ha olyan párt találsz aki szintén kimenne, akkor nem kell egyedül menned. :)
2013. szept. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mindig is külföldbe gondolkodtam. Igen képes lennék itt hagyni a családomat, de ezt nem azt jelenti hogy nem fontosak nekem, félreértés ne essék.

Remélem az egyetem után lesz lehetőségem valóra váltani az álmaimat.

2013. szept. 19. 21:05
 7/7 anonim válasza:
Köszi balliberált köcsögök magyarországról. "El lehet innen menni"
2013. szept. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!