Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 5napra utazom Lengyelorszagba....

5napra utazom Lengyelorszagba. Mennyi penzt erdemes vinni koltopenznek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon olcso minden! Nem tudom milyen igenyeid vannak, hanyszor akarsz naponta etteremben kajalni, cigit/alkoholt fogsz e venni, ezektol azert fugg nagyban.


De multkor en is 5 napig voltam, vittem magammal 500 zloty-t, 200-at koltottem el belole kb, harmada minden a magyar araknak, nagyon durva.

2013. szept. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia:)! Mi sulival megyunk, es ott unnepelnenk meg a szulinapomat, nem valami rengeteg zloty.t akarok vinni,de ha mar ott vagyok, akkor nem is szeretnem szamolgatni a penzem, h ezt megvegyem vagy ne, hisz egyszer vagyok ott. Szerinted mennyit vigyek kb?:)
2013. szept. 25. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:

"harmada minden a magyar araknak"


azért túlzásokba nem kell esni...


Átlagba hasonlóak az árak mint nálunk,

tehát annyi pénz vigyél, ami 5 napra itthon is elég lenne.

2013. szept. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem estem tulzasokba, mint emlitettem most voltam ott par honapja. De ha nem hiszed nezz utana nyugodtan. A cigi, meg a klubokban, szorakozohelyeken az alkohol ugyanannyi mint itthon, de minden mas sokkal olcsobb. Eleg ha csak megnezel par peldat ezen az oldalon ( [link] pl. egy kilo paradicsom 2 zloty, az kb. 140 forint, nem tudom itthon hol kapsz ennyiert. 2 darab 1.5 literes Nestea 5 zloty, 350 forint, itthon jo ha egy uveggel kapsz ennyiert. Es ez csak ket pelda volt a milliobol, mondhattam volna fogkremet, tusfurdot, meg barmi mast is. De termeszetesen szived joga azt gondolni ami Neked jol esik:)



Kerdezo, ha mindenkeppen kp-t szeretnel vinni akkor szerintem 2-300 zloty eleg. De a legegyszerubb az lenne ha mondjuk vinnel magaddal 150 zloty-t kp-ben, meg kartyat, amin meg lehet annyi amennyit nem szegyellsz. Kartyaval majdnem mindenhol tudsz fizetni, es ugy akkor kozeparfolyamon valtjak a penzedet. Ha meg mindenkeppen kell cash, akkor ott van nalad valamennyi.

2013. szept. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam ,hogy nem olcsó, ha nem hogy nem harmadával olcsóbb. Bár ha Angliába élsz, akkor igazad van... Fél éve voltam utoljára, azóta biztos mindennek csökkentették az árát :)
2013. szept. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!