Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy küldhetnék kis csomagot...

Hogy küldhetnék kis csomagot Londonba, s kb. mikor érne oda?

Figyelt kérdés

Budapestről mi ennek a menete? Postai úton szeretném feladni - 3db. élelmiszer lenne benne, amit hűteni kéne, de csak nem romlik meg... remélem. Hogy kell az ilyet intézni?

Köszi a segítséget!


2013. szept. 29. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Élelmiszert postán sose adj fel, főleg olyat ne amit hűteni kell. Ugyanis kidobják.

Arról nem is beszélve hogy drága. Miért nem csomagküldőkkel küldőd ki?

Megkérdezhetem hogy mit akarsz küldeni ami hűtést igényel??

2013. szept. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Élelmiszert? Felejtsd el!
2013. szept. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Túrórudit akartam:(
2013. szept. 30. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok..

Nem akarlak lebeszélni, de Angliában is tud venni az ismerősöd Túró rudit. Londonban több magyar bolt van, és vannak magyar boltok több városban is. (Pl: Bristol)

Ha nem is tud elmenni a magyar boltba az ismerősöd, akkor sincs gond. Akkor online rendel tőlük túró rudit,és kiszállítják. Hidd el nekem, hogy anyagilag nem éri meg postára adni a túró rudit..

(angliai lakos)

2013. szept. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2013. okt. 6. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!