Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Megéri arra az angliai kirándu...

Megéri arra az angliai kirándulásra menni, amit a az iskolánk szervez?

Figyelt kérdés
Busszal megyünk oda, út közben valami szállodában alszunk, brit családoknál laknánk Londonban, napközben különböző programok lennének (fogalmam sincs, hogy mik, de állítólag nagyon jók), visszafelé 1 nap Párizsban és szintén busszal mennénk, ez 8 nap alatt. (Ebből 3-4 nap utazás.) Ez kb. 110 000 Ft-ba kerülne. Komoly válaszokat kérek! :-)

2013. okt. 15. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem a legjobb ár de nem is rossz, én elmennék :)
2013. okt. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék, nem tudnának annyit fizetni, hogy én 3 napot a buszon üljek... nem hogy még én fizessek :O Nekem is lett volna lehetőségem menni, mikor 16 éves voltam, de akkor úgy döntöttem, hogy nem megyek. És nem bántam meg. Tavaly eljutottam Londonba a párommal és sokkal jobb volt mint a fél iskolával, brit családoknál.
2013. okt. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mennék, rosszul vagyok a buszon.
2013. okt. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
én is rosszul vagyok+pénz se lenne rá,és szerintem nem éri meg .túl hosszú az út busszal:/ ha mondjuk egy hónapra mennétek akkor simán, de így?! de ezt neked kell eldöntened. megéri-e neked? én mondjuk nagyon nagyon szeretnék Angliába menni,de egy darabig tuti nem jutok ki?:/ az árról meg annyit,hogy tavaly mehettem volna 85ezerért London-Párizs-Bécs kirándulásra(1 hét)
2013. okt. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Angliáért fele ennyit se fizetnék. :D
2013. okt. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy én magamnak meg tudnám szervezni 70ezerből is, úgy hogy egy teljes hetet itt töltsek (jelenleg Londonban élek), repülővel, kajával együtt. De ha még abban a korban vagy, hogy anyuka épp hogy elenged, akkor viszont jó így. Ha nem a rezsipénzből menne, tehát anyagilag nem terhelne meg annyira, akkor szerintem menj. Persze ahhoz előtte mindenképp érdeklődd meg, milyen programok lesznek.
2013. okt. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tehát 5 éjszakát lennél Londonban.

NEM ÉRI MEG!

Most néztem, a repülőjegy oda-vissza 40 ezer, kétágyas szoba 10 ezer/nap.

Ha egyedül mégy, akkor is 90 ezerből kijön.


Iskolával azért se érdemes menni, mert nem fogsz látni semmit Londonból, egymással lesztek elfoglalva, ahogy ez kirándulásokon lenni szokott.

2013. nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6-8 ezerért is van kétágyas szoba Londonban.


[link]

2013. nov. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha gazdagok vagytok megtudjátok,fizetni nincs gond. De, ha csak az átlaghoz tartoztok nem,kéne mert az adókat ki kell fizetni,és amúgy is ha 4-3-ra állsz angolból és netán elkeverednél akkor sem érdemes menni.Hát ez RAJTAD múlik !
2013. dec. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem 135 000 Ft?
2014. jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!