Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti karácsonykor hova utaznátok...

Ti karácsonykor hova utaznátok külföldre?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 13:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
Én személy szerint sehová.Nálunk a karácsony az egyik legfontosabb ünnep.Mivel hívő ember vagyok,és ezáltal a családom is,így nagy készülődéssel idehaza fogjuk tölteni a szeretet ünnepét.
2013. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Párizsba, a Disneylandbe.. *.*
2013. okt. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Karácsonykor sehová. A mi családunk nem vallásos, de ettől függetlenül is kedves ünnepünk, amit csak otthon tudunk elképzelni.
2013. okt. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Igazából imádok bármikor, bárhova utazni. Disneyland valóban gyönyörű karácsony környékén, USA-ba meg bármikor. :D

De december 24. az a nap az évben, amikor a legkevésbé lenne kedvem utazni. Az valahogy a megszokott, meghitt, otthoni ünneplés nekem, szűk családi körben...

25-én már bárhová. :)

2013. okt. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Mi azért szeretnénk elutazni,mert már szerintünk nem olyan a karácsony mint régen,már rég nem arról szól amiről kellene.... Nagy a sürgés-forgás , idegeskedés , drága minden,a pénzről szól már szinte az egész.... Még nincs babám,de persze az már más lesz,mert akkor lesz kiért karácsonyozni :) Illetve nem szeretem azt amikor pl.boltban van egy utolsó hús,megy a "harc " mindenért,mindenki ideges,hogy már csak akkoris én viszem el,...karácsonykor,egy napig,jajj szeretek mindenkit,aztán megint ugyanaz mint azelőtt volt...De persze nekem is mindig a karácsony volt a kedvenc ünnepem :) Csak régen jobb volt :)
2013. okt. 16. 15:37
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Hát akkor a Disneyland szerintem ideális lenne. :D
2013. okt. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Lengyelországba
2013. okt. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Grúzia, Grúzia, Grúzia! Nem csak karácsonykor, hanem bármikor! Az egyik legszebb, legjobb hely. Ráadásul ott a karácsony januárban van (orthodox ország), így meg lehet ünnepelni az ittenit is, meg az ottanit is.


Egyébként meg ha amiatt mész, mert nem szereted a karácsonyt (amit sajnos meg tudok érteni, a mai világban már nagyon más), akkor valami muszlim helyre: Tunézia, Marokkó, Jordánia, Irán. Legutóbbitól sokan félnek, pedig utazóként kifejezetten jó hely: nagyon barátságos emberek, töménytelen látnivaló, és elég olcsó is.

2013. okt. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Sokan utaznak el ilyenkor, akár itthoni wellness szállodába is, persze bárhova mész ott is van karácsony (hacsak nem keresztény országba mész, de a szállodákban itt is van fa meg ünnepi vacsi stb.) Azért jó mert ki vagy szólgálva, nincs semmire gondod. Általában gyermektelen családok szoktak elutazni ilynekor. Én ismerek oylat aki a Kanári szigetekre jár de tudok olyat aki Thaiföldön töltötte a karácsonyt szilvesztert.
2013. okt. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Wellnessezni nem szeretnék menni,most valami újat,különlegesebbet szeretnék :) Az előző ,itteni nyaralásainkban nagyokat csalódtunk sajnos :/ Én azért örülnék,ha olyan helyre mennénk,ahol van karácsony,szépen ki van díszítve minden... Mellette viszont nincsen "gond" a karácsonyfával,illetve a többi dologgal :) Nem tudja valaki,Párizsban a Disneyland 24.-én is nyitva van ?
2013. okt. 16. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!