Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazás oroszországba?

Utazás oroszországba?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok

apámmal tervezzük, hogy jövő nyáron elmegyünk oroszországba (nyaralni, de valószínű hogy ottmaradunk)

mit kell tudni úgy általában?

a nyelvet egyáltalán nem tudom (csak az igen-nem szavakat), tehát jó lenne addigra megtanulni egy picit

erre is tudnátok mondani ötletet, hogy hol lehetne megtanulni?


2013. nov. 1. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Oroszország hatalmas. A mediterrán éghajlattól a sarkvidékiig minden van benne. Pontosan melyik városba mennétek? Azt tudom, hogy az oroszok nem tanulnak idegen nyelveket. Az utcákon minden oroszul van kiírva. Én a kreatív nyelvtanulás módszerrel tanulok oroszt. Most fejeztem be az első leckét. Tanulok még mellé a Sag za Sagom 1, orosz nyelvtani kisokos, Pons orosz nyelvtan röviden, érthetően és majd később az alaptársalgás oroszul c. könyvekből. :) Ez így kb. 30 ezer forint volt. Én is tervezem, hogy kiköltözök. Az oroszok kicsit nagyképűek, de könnyen barátkoznak, mindig kimutatják az érzéseiket. Ha kiköltözöl szeretned kell az országukat, mert egy kicsit nacionalisták. Bocsi a hibákért, de telefonról írok.
2013. nov. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!