Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Érdemes Olaszországban nem...

Érdemes Olaszországban nem fizetős úton menni? Mert az útdíj oda meg vissza 40. 000 ft lenni

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem hogy mennyire rossz az elkerülő út
2013. nov. 3. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha van időd, akkor nem muszáj autópályára költsél. Jó útjaik vannak,csak egyes részei elég sűrűn lakottak (50km/h-70km/h) és a rengeteg körforgalom...
2013. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem zavar, hogy a különbözetet elköltöd üzemanyagra és fél nappal később érsz oda?!
2013. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy rosszabb, de biztosan sokkal lassabb. Én nem mennék.
2013. nov. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Öööö... én szerintem üzemanyagon éppen hogy spórolni lehet...

Nálam 50km/h- tempónál 3,8l /100km

70-nél: 4,3 /100km

130-nál 6,8l /100km

Míg az út kb 12-18%-al hosszabb csak nem autópályán haladva (mivel elég sűrű az úthálózatuk és sok esetben párhuzamosan halad az autópálya mellett a főútvonal is.)

2013. nov. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 lencsefőzelék ***** válasza:
Nemrég Trieszt és Velence között egy darabig autópályán mentem, de annyira bedugult, hogy úgy gondoltam, ezért nem fizetek, úgyhogy lementem róla, és sima úton mentem. Ott alig volt forgalom, és simán lehetett menni 110 körül. Igaz, egy kis kerülő volt, de megérte. Milánó felé már inkább autópályán mentem, ott háromsávos van, jobban lehetett haladni, és nem is volt olyan hosszú szakasz. Szóval mérlegelni kell: ha sürgős, menj autópályán, ha ráérsz és spórolni akarsz, menj normál úton, de lehet váltogatva is.
2013. nov. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lepontozós tökfejektől kérdezem, hogy nekik mennyit fogyaszt a gépük 50/70/130-as tempónál? :DDD
2013. nov. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minap beszéltem újdonsült kamionos ismerősömmel. Gondoltam biztos látott egy csomó szép helyet. Azt mondta, hogy mivel kizárólag autópályán közlekedik, alig lát valamit az országokból... Ha én mennék valahova kocsival, kizárólag közúton mennék, mert akkor lehetne látni az ország igazi arcát. Voltunk Kanadában, rokonoknál aludtunk, hoztak vittek minket kocsival, és nagyon sok különleges dolgot láttunk, tapasztaltunk. Egy ország nem csak a látványosságaiból áll, az igazi szívét, lelkét a lakóközösségei adják. Olaszország meg biztos különleges hely, érdemes lenne megnézni őket.
2013. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
mi sem mentünk ott volt pár haverünk aki tudta a dörgést motorcsónakkal csak eltévedtek oszt szicíliába kötöttünk ki elég cikkancs volt de mind1 legalább nem kellet kifizetni
2013. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!