Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc országod? Mért?

Melyik a kedvenc országod? Mért?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Olaszország. Művészetek, földrajzi adottságok.
2013. nov. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 piriiiiii ***** válasza:
75%
Oroszország a kultúra, művészet, nyelv, természet miatt.
2013. nov. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Morozov válasza:
90%

Nekem Svédország :)

Szeretem a hideget és szerintem nagyon szép hely. Az átlagfizetés is az élvonalban van, és az sem elhanyagolható, hogy egy egész Európára kiterjedő közvéleménykutatás szerint a Svéd nők a legvonzóbbak, és az átlagos mellbőségről készült világtérkép szerint is ott a legjobb a helyzet; holtversenyben Norvégiával, Finnországgal és Oroszországgal.

2013. nov. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Spanyolország.

Hihetetlen jó kultúra, temperamentumos emberek, jó idő, változatos tájak és különleges építészet.

2013. nov. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Kanada, több mint öt éve itt élek és alig várom hogy a következő ötvenet is itt éljem le :)
2013. nov. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Az oroszok kultúrájából mi is kaptunk ízelítőt mikor elfoglalták az orszàgot Csók István egyik nagy festményét ponyvának használták, az angol wc-t nem ismerték, a gyönyörű kastélyainkbol laktanyát csináltak és lelakták a nőket megerőszakolták és még sorolhatnám... Nem tudom miert nem szeretem őket.
2013. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Kedves utolsó, ne keverd bele a katonákat a művészetbe. Valószínüleg bármilyen másik katona ugyanazt csinálta volna. Ne felejtsd el, hogy a kommunizmus üldözte a nemességet, az uralkodókat, ezért tették tönkre a kastélyokat. A cári Oroszország lenyűgöző, mesés kultúrával, művészetekkel rendelkezik, pompás palotákkal, műremekekkel pl. Faberge tojások.
2013. nov. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

Finnország


Ott éltem, gyönyörű tájak, hó, emberek, zene,

2013. nov. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Nekem Grúzia, a táj szépsége, az emberek kedvessége, a jó éghajlat, az olcsóság, és a kultúra miatt.
2013. nov. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Norvégia. Nem jártam még ott, de a sok dolog alapján, amit láttam és olvastam róla, ha nem Magyarországon élnék, akkor legszívesebben ott. :-)
2013. nov. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!