Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Magyar út levéllel melyik...

Magyar út levéllel melyik országokba nem utazhatok?

Figyelt kérdés

Lehet hogy kellene tudnom de külföldi magyar állampolgár vagyok és most kapom majd meg az útlevelem és nem tudom pontosan hogy hova utazhatok. Előre is köszönöm a válaszokat!

Ja és mielőtt kritizálás érne Vajdasági(dél vidékiÖ MAGYAR vagyok :)


2013. nov. 25. 02:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Magyar útlevéllel a világ összes országába utazhatsz. Persze vannak olyan országok, ahova vízum kell pl. Oroszország, vagy beutazási engedély pl. USA, de maga a magyar útlevél semmilyen ország meglátogatásától nem tilt.
2013. nov. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem, szóval akkor ezeken kívül még kell néhány országba vízum?
2013. nov. 26. 00:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Főként távoli, kelet-ázsiai, afrikai országokba kell vízum. Az USÁ-ba beutazási engedély kell, szinte egész Latin-Amerika vízummentes, Kubába kell vízum, Törökországba is kell, Kínába is, Mongóliába nem kell, több nagyobb országról hirtelen nem tudom.
2013. nov. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :)
2013. nov. 26. 01:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!