Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Bécsben vasárnap egyik pláza...

Bécsben vasárnap egyik pláza sincs nyitva?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Bécsben van pláza?
2013. dec. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek, igen vannak plázák :D

Kérdezőnek: pl. a Donauzentrum és a Millenium City tudom, hogy nyitva van vasárnap (a többi nem biztos). De értelemszerűen csak az éttermek és a szórakoztatóipari egységek vannak nyitva benne, a boltok NEM.

2013. dec. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha már Bécsbe mész, ne azért menj, hogy plázákat nézegess.
2013. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2013. dec. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves 18:19-kor válaszoló! Természetesen NEM azért megyek Bécsbe, hogy "plázázzak", csupán kíváncsi lennék a karácsonyi forgatagra az áruházakban is, illetve talán ajándékot is vennék ha megengeded. A legnagyobb látványosságokat szeretném megnézni odakint, a vásárokat, de mivel nem vagyok túlságosan eleresztve anyagilag, 1 napra tudok elmenni, szeretnék bejárni ez idő alatt mindent amit belefér és gondoltam jó lenne bekucorodni egy melegebb helyre nézelődni, nem pedig reggeltől estig a mínusz fokba lenni. De egyébként nem sok közöd van hozzá és nem kellene véleményt alkotnod bárkiről anélkül, hogy ismernéd...


A többieknek köszönöm szépen!! Csak megpróbálnám belőni az útvonalakat, megnézem amiket irtatok, keresgéltem különböző oldalakon, de úgy láttam zárva van nagyrészt minden.

2013. dec. 4. 20:18
 6/9 anonim ***** válasza:

3.vagyok

Szeretetteljes és Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok neked. Légy sokkal békésebb, boldogabb, kiegyensúlyozottab, mint amilyen most vagy!

2013. dec. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én abszolút kiegyensúlyozott vagyok, köszönöm. Szerintem kicsit rossz indulatúan álltál a kérdésemhez, én csupán segítséget kértem.
2013. dec. 6. 11:55
 8/9 anonim ***** válasza:

1. Rosszindulatú az egy szó.

2. Volt idő, mikor a hazánk népének nagy része vásárolni járt ki, gondolom, hogy a kommentelő erre gondolt, mikor óva intett a vásárlói turizmustól.

3. Beírod a keresőbe, hogy Bécs és már kínálja mellé a szállás, karácsonyi vásár, időjárás szavakat... tessék kis energiát belefeccölni, nem csak arra várni, hogy megmondja valaki a frankót.

4. S ha már a frankónál járunk, akkor: ha itt kérdezel, vállald, hogy kérdésed alapján megítélnek, véleményt alkotnak rólad.

5. fogadjunk, hogy nő vagy! - amiben természetesen semmi rossz nincs. ;)

2013. dec. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

1. A rosszindulatú valóban egy szó..

2. Rengeteget nézegettem, keresgéltem, hogy hol tudnék ajándékokat beszerezni és mivel nem nagyon találtam olyan áruházat amely nyitva lenne, ezért kértem segítséget..nem ítélkezni kellene, ez rád is vonatkozik, hiszen mindenhol nézelődtem!

3. Az alapján, hogy megkérdezem milyen áruház van nyitva vasárnap Bécsben, nem ilyen kommentre voltam kíváncsi, ha valaki unatkozik és azért írogat ilyeneket annak gratulálok. Nem kell engem óva inteni, szerintem nem olyan nagy baj, ha szeretnék ajándékot venni a szeretteimnek..

De már felfoghatnám, hogy ilyen világban élünk... ! Több hozzá szólást nem kérek köszönöm, már túl vagyok az utazáson.

2013. dec. 10. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!