Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha repülőn akarok vinni egy...

Ha repülőn akarok vinni egy nagyon nagy plüssmacit (ajándékba) akkor azt, hogy tudom megoldani?

Figyelt kérdés
A feladott bőröndbe ugye nem fér bele. :( Arra lennék kíváncsi, hogy ha beleteszem egy nagy zacskóba akkor felvihetem a gépre a kézipoggyászom mellé?
2008. júl. 13. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem inkább vedd meg ott, ahova vinni szeretnéd, így nem kell ezzel bajlódni

csak van ott is játékbolt ahol godzilla micimackókat lehet venni :)

2008. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
20%
szerintemvarrjál bele 10kiló TNT-t rudakban vidd fel a gépre és az út felénél robbantsd föl.
2008. júl. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Rossz ötlet... ez csak akkor jó ha magával is végezni akar. Akkor inkább már vmi kábszert vagy cigit csempészne benne. Legalább lesz 1 kis plusz jövedelem:) A kiscsávó akinek viszi az meg majd kicsit émelygős lesz, mikor odaadod neki a plüsst:) Mert anélkül h ne "porolódna morzsálódna" úgysem tudod kiszedni. :D Sok sikert a határnál!
2008. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó két válaszadónak köszönöm szépen a válaszokat... Nagyon hasznosak...Tényleg csak érdeklődni akartam, hogy van erre megoldás, vagy inkább vegyem meg ott ahová megyek. Akinek pedig nincs ötlet, vagy tanácsa az kérem ne válaszoljon!
2008. júl. 13. 22:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem megveheted itthon,és megpróbálhatod felvinni kézipoggyászként,(hátha)de ha nem engedik, egy jó nagy zacsiba külön belerakod,le is ragaszthatod(név,cím rá-mint a bőröndre)és feladod a bőrönddel együtt..végülis egy helyen lesznek...a bőrönddel együtt kapod majd vissza.:-)
2008. júl. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A barátnőm a csellóját hurcolássza magával a világban mindenhova a fedélzeten.Úgy tudom,hogy külön jegyet lehet kapni az ilyen esetekre.
2008. szept. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A repulogépre felviheto kezipoggyasz merete meg van szabva. Olyan kis álványok vannak a repulotéren,abba kell belerakni, hogy megfelelo-e a meret. Ezen felul nem engedik fol a gepre mint kézi pggyaszt. Csak úgy oldhatod meg,hogy a csomagoddal egyutt feladod,de azt jelezni kell a repulojegy vásárlásakor hány drb. pogyaszud lesz, kulonben kulon meg kell fizetni a szállítását,ami nem olcso.
2008. nov. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!