Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Budapesten mindenhol föld...

Budapesten mindenhol föld alatt megy a metró? Vagy van olyan rész ahol nem?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 23:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A 3-as és 2-es utolsó 1-2 megállójában kibújik a főd alól.
2009. nov. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-es is kibújik, de azon a részen te nem utazhatsz.
2009. nov. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azon ki utazhat?A metró vezető?
2009. nov. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a metró vezető. Mexikói úti vá. után a garázs van a felszínen.
2009. nov. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

A kisföldalatti Mexikói úti végállomásánál a garázs a felszínen van, a 2-es (piros) metró az Örs vezér téri végállomás felől, a 3-as (kék) metró pedig a Köki végállomás felől a föld fölött közlekedik néhány megállót.

(és hallottam olyan kósza hírt, hogy az Örsön összekötnék a metrót és a hévet, de azt nem tudom, hogy ez tényleges terv-e vagy csak pletyka)

2009. nov. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%
Hát szerintem marhaság lenne összekötni, meg egyáltalán hogy? Lefektetik a síneket a kereszteződésen át? Szerintem ez csak valami hülye pletyka. Mi szükség lenne rá? Aki át akar szállni, az átsétál a másik oldalra és kész. Emiatt szerintem hülyék lennének szétverni mindent, meg pénzt költeni.
2009. nov. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Előző válaszoló! A Hévet és a metrót a kereszteződés alatt kötnék össze, nyilván fel kéne szedni a pálya egy részét, hogy a megfelelő hosszuságú leejtőt megépítsék hozzá. A terve egyáltalán nem hülyeség, csak a hozzád a hasonló begyöpösödött kelet-európai agyú emberek miatt nem valószínű, hogy a közeljövőben megvalósul. Nézd meg egy-egy német nagyváros tömegközlekedési hálózatát.
2009. nov. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Mellesleg aki akar persze átsétál, de aki meg nem, az most az autóban ül, és növeli a reggeli dugókat, míg amúgy lehet, hogy utazna vele. Több ezer embernek kell teljesen fölöslegesen átszállni, és esőben hóban fagyban sétálni az aluljárón át. Emellett egy csomó buszjáratnak kell bejönnie az Örsre, hogy elérjék a metrót, így hosszan párhuzamosan haladnak a Hévvel, ami pazarlás.
2009. nov. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A 2es metrónál pl Pillangó utca és Örs vezér térnél nem föld alatt. De miért kérdezed ezt?
2009. nov. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Aki szerint hülyeség összekötni: mentél már át az Örsön az aluljáróban? Csövesek, árusok, szórólapozók, kérdőívezők, kisebbségiek, percenként kb 500 ember rohan az Örs egyik végéből a másikba.

Mindennap elmegyek arra, mondjuk én trolival utazom tovább nem hévvel.


Eredetileg a stadionoknál akarták összekötni a metrót és a hévet, azért is van ott 4 sín, csak utána ez mégsem történt meg. Most pedig a csillivilli felújítás után egy ideig valószínűleg nem is fog.

Azt is tervezték, hogy a metrót hosszabbítják meg és megy tovább a föld fölött, de ezekből 20-30 éven belül úgysem lesz semmi.

2009. nov. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!