Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Budapestről Párizsba milyen...

Budapestről Párizsba milyen tömegközlekedési eszközzel tudnék a legolcsóbban/leggyorsabban eljutni?

Figyelt kérdés
Még sosem utaztam külföldre tömegközlekedéssel, ezen okból kifolyólag pedig nem is nagyon értek hozzá,hogy milyen instrukciók szerint kéne rákeresnem. Próbáltam neten keresni,de a MÁV oldalán semmi használható információt nem találtam, repjegyet pedig csak 100000 ft-osat találtam több átszállással. Első sorban olyan megoldás érdekelne, ahol nem kell átszállni.(feltéve ha van ilyen) Előre is köszönöm a segítséget!
2013. dec. 27. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Repülővel, csak szerintem rossz helyen kerestél.

Itt nézz szét: easyjet.com wizzair.com ryanair.com pelian.hu skyscanner.hu

2013. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Távolsági busszal
2013. dec. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
repülő, csak jó helyen kell keresni :)
2013. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Busszal, vagy Repülővel lehet menni. Ha kötött az időpont, amikor menned kell, akkor meg kell nézni, hogy az adott időpontra van-e olcsó repjegy, méghozzá ezt indulás előtt folyamatosan nézni kell, egészen 2 hónappal indulás előttig. Ha addig nem sikerül semmi olcsót kifogni, akkor indulás előtt 2 hónappal a Volánbusznál egész olcsón ki lehet jönni, én annó oda-vissza 18000Ft-ért voltam. Ennél ha szerencséd van találhatsz olcsóbb repjegyet, de nem biztos. 2 hónappal indulás előtt mindenképpen vedd meg a buszjegyet, mert az hamar elfogy, nem érdemes várni, hogy hátha lesz olcsó repjegy, mert ha nem lesz, akkor két szék közt pad alá esel. A buszos jegy nem visszaváltható, nem módosítható, szóval akkor már annál kell maradni. Ami előnye a busznak, hogy ott jóval nagyobb bőröndöt vihetsz felár nélkül. A busz közvetlenül megy a Népligetből Párizsba. Ha csak utazni akarsz, és flexibilis vagy a dátumok tekintetében, akkor folyamatos figyeléssel találhatsz a busznál olcsóbb repülőjegyet.
2013. dec. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!