Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg anyukámat...

Hogy győzzem meg anyukámat hogy cserediák lehessek?

Figyelt kérdés
Van egy szervezet ami a neve YFU lenne, (ez egy csereidak szervezet) cserediák szeretnék lenni Ausztráliában vagy Amerikában. Nem a pénz miatt nem akar elengedni, hanem azért nem akar kiengedni mert nem tudna nélkülem "élni" 11 hónapig. Jó tanuló vagyok, segítek mindug anyukámnak bármiben. Hogy győzzem meg hogy mehessek cserediáknak?

2014. jan. 7. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Talán azért nem enged el, mert túl messze van, ráadásul 11 hónap kicsit sok. Én megértem őt. Mondjuk közelebbi hely (Európában) nem volt?
2014. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én másik szervezettel voltam (AFS). Minden cserediák szervezetnek vannak nyílt programjai ahol anyukád beszélgethet fogadószülőkkel, olyan szülőkkel akiknek kint vannak a gyerekei, illetve cserediákokkal is. Ilyen találkozóra menjetek el együtt, hátha rájön, hogy ez mennyire jó lenne neked.


Viszont ha már szeptemberben mennél akkor igyekezz, mert átlagosan február végén lejár a jelentkezési határidő.

2014. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1# 16éves leszek augusztusban :) Tavaly is beszéltünk ezt a dolgot, é mindig azt mondja anyum hogy majd megbeszéljünk. Mindig ez a kifogása. Nem érti hogy ez a álmom hogy lehessek cserediák 11 hónapra Ausztráliában. (ez a lényege 11 hónapos cserediák programnak hogy ismerjünk meg pontosan az ország hagyományait, szokásait stb. )

2# AFS is nagyon jó cserediák szervezet, de YFU-nál van közeli ismerősünk aki segítene nekem angol nyelv tesztben stb. (felkészítene engem angol nyelvtesztre), de nem hajlandó eljönni tájékoztató napra meg ilyenek, nagyon makacs/önfejű anyukám van :\

2014. jan. 7. 19:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy ez egy hatalmas lehetőség, amit ha kihagysz örök életedben bánni fogsz. És őt fogod okolni. Ha az anyagiak nem számítanak, nem értem ki az aki nem akar jót a gyerekének. A tanulmányaidban, későbbi karrieredben, de csak úgy az életélményt tekintve is hatalmas lehetőség. Ráadásul Ausztráliába nem lehet csak úgy kimenni, mert nem kapsz vízumot. Ha oda kijutsz, nagyon szerencsés ember vagy. És anyád ezt venné el tőled. Ezt mondjad meg neki szépen. Aztán ha még mindig nem akar elengedni, kérdezd meg tőle, hogy akkor majd egyetemre sem fogsz elengedni, és örök életemben itt kell ülnöm melletted az asztalnál? Ennyi.
2014. jan. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!