Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Neckermann, Questor, Unitravel...

Neckermann, Questor, Unitravel, Bluemoond? Melyik utazási irodával kinek mi a tapasztalata megbízhatóság szempontjából?

Figyelt kérdés
2014. jan. 16. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Unitravellel utaztam már Korfura. Abszolút korrekt volt minden, semmi probléma nem volt.
2014. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bestreisen, Aeroviva, 5 kontinens, West Travel, Eurotours.


Csak kapásból néhány hajdan megbízhatónak tűnt, és jónevű utazási iroda, amik csődbe mentek. PErsze mellettük volt még legalább 30 másik is.

Mire vagy kíváncsi megbízhatóság szempontjából?

2014. jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bibus26 ***** válasza:
Mi a Quaestorral utazunk már nagyon rég óta. E-mailek, telefonok naponta, hogy minden rendben legyen...Nagyon korrektek,kedvesek,ajánlanak szállodát a te ízlésed szerint,és jó érték-arányban dolgoznak. Tavaly előtt páromnak hirtelen haza kellett jönnie Bulgáriából,de 2 telefonhívással elintézték. Én csak ajánlani tudom őket:)
2014. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már kiválasztottuk a szállodát, az utazást, mindent, mindegyik irodától kaptam ajánlatot, szinte ugyan olyan árban. Ezért is kérdezem, hogy melyiket ajánlja valaki jó szívvel.

köszönöm az eddigi válaszokat

2014. jan. 17. 05:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Neckermannal többször utaztam már. A legnagyobb vagyoni biztosítékkal rendelkező iroda. 2013-ban a második a BestR. volt. Szóval ki tudja. De a Neckermannál mernék foglalni, én is náluk keresgélek jelenleg.
2014. jan. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül is a Neckermannt választottuk, de soha többet! Senkinek nem ajánlom! Inkorrekt, gusztustalan cég!Többször is megpróbáltak átverni, a már leszervezett, kifizetett úttal kapcsolatban.
2014. máj. 29. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!