Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Volt már valaki Tenerifén...

Volt már valaki Tenerifén nyaralni áprilisban? Még sosem jártunk ott, de szeretnénk, viszont nyáron biztosan nem tudunk menni, így a tavaszi szünetre gondoltunk. Nem tudom, milyen ott az idő akkor tájt, alkalmas e nyaralásra?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Tenerife mindig alkalmas hely a nyaralásra.

Ha elfogadsz egy tanácsot, csak pár olyan hónap van, amikor nem annyira alkalmas. Például április - májusban.


Tenerife elég messze van ahhoz, hogy szétüld a feneked odafele is, meg vissza is. Ezért nem is olcsó eljutni odáig. Ráadásul fárasztó.


Cserébe persze fantasztikusan szép, meg blabla az örök tavasz szigete, ahol mindig virágzik valami, még télen is röpködnek a pillangók, és sosincs hideg, de komolyan visszakérdezvén: mi a jó abban, hogy abban az időszakban, amikor mifelénk is meleg van, minden hihetetlenül itt lesz a kikelet, elmész egy másik helyre, ami majdnem olyan... Pontosabban virágozni fog a mandula, a mikulásvirág, meg a muskátli épp.


Nem tudom érted-e, ha elmész ősszel, és azt mondod, ez marha jó, mert otthon hullanak a levelek, megértem. Télen a legeslegjobb. De épp áprilisban????

Ha tavasszal menni akarsz, a Földközi tenger térségében semmivel nem lesz rosszabb az idő. Közelebb van, olcsóbb és kényelmesebb. Repülsz 2-3 órát és ott vagy. Rengeteg jó szállodát találsz, ahol élmény megszállni.

2014. jan. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfontolandó.
2014. jan. 22. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értek egyet azzal ,hogy drága eljutni.

Fapadossal 120€ / fő oda-vissza megjárod

2014. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol találsz ilyen árat?
2014. jan. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A T. kérdező arra volt kíváncsi, áprilisban érdemes-e odamenni. Erre mondtam, hogy áprilisban rengeteg közelebbi lehetőség is megnyílik, és nincsen olyan drámai különbség az időjárásban, mint ősztől kora tavaszig.


Ha már a százpár eurós repülőjegyekről van szó, mellé tehetnéd, hogy ugyanabban az időszakban épp mennyi eljutni Mallorcára, Szardíniára, Máltára vagy Ciprusra. Pénzben is, időben is.

2014. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!