Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Akik kulfoldre koltoztetek ki...

Akik kulfoldre koltoztetek ki egyedul vagy csaladostol, tervezitek hogy visszamentek meg Magyarorszagra, vagy a kikoltozes orokre szolt?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyedül jöttem ki 4 éve.Mivel itt talältam meg a férjemet,ide született a babàm,igy màr örökre szol.
2009. dec. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én nem szeretnék Magyarországon élni már. nekem is külföldi a párom és a gyerekeinknek jobb jövőt tudunk külföldön biztosítani.
2009. dec. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is és a legtöbb ismerősöm is hazajött. Az maradt kint, aki ott házasodott. Én is határozott idejű szerződéssel mentem Németországba, már tudtam, hogy utána még megyek Spanyolországba és az USA-ba. 1-1 évet voltam mindenhol. Nagyon jó tapasztalat volt, nyelvgyakorlásnak tökéletes, rengeteget tanultam. de örültem, hogy végre hazajöhettem.
2009. dec. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszi.

Mi Angliaba koltoztunk ki, de mar nem megyunk haza, mondjuk a parom nem magyar.

Esetleg ha a gyerkoc felno majd, egy masik, melegebb orszagba elmennek, mert itt az idojaras egyaltalan nem jo, nem tudom megszokni.

2009. dec. 6. 17:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi már régóta külföldön élünk, van egy nagyon jól menő vállalkozásunk. Mióta megszületett a kisbabánk engem egyfolytában a honvágy és a magány gyötör. Itt nemsok barátunk van, szinte csak alkalmazottak, és a helyiek nem egy barátkozós nép, sőt... Nem szeretném ha a gyerekem barátok nélkül nőne fel, és főleg az első éveiben fontos lenne ha hasonló koruakkal barátkozna. Elképzelhető hogy mi hazaköltözünk jövőre, de az itteni szálakat sem fogjuk elvágni, elvégre minden jövedelmünk innen van, otthon csak élnénk, a munkahely pedig itt lenne, szerencsére meg tudjuk igy is oldani. A párom viszont nem akar újra Mo-ra költözni, nekem viszont hiányzik a család. Ő sokkal inkább költözne egy meleg mediterrán helyre ahol barátságosabbak az emberek. Viszont ott se lenne ott a család. Amig a gyerek suliba nem kerül ezt a kérdést tisztázni kell, mert utána már nem ingázhatunk olyan könnyen.
2009. dec. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En most Magyarorszagon vagyok ujra csaladomnak segiteni es amikor meglattam a piros juharlevel zaszlot egy etteremben akkor bizony iszonyatosan elkapott a honvagy. Nyilvan embere valogatja.
2009. dec. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!