Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kit hívjak fel orosz meghívó...

Kit hívjak fel orosz meghívó levéllel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm jönne Magyarországra (orosz) és kéne neki meghívó levelet küldenem. De fogalmam sincs, hogy ez hogy működik, vagy mi a menete.

Felhívtam a magyarországi orosz nagykövetséget, de azt mondták, hogy hívjam a magyarokat.

Viszont fogalmam sincs, hogy kit kéne felhívni.

Előre is köszi a segítséget.

Esetleg, ha egy telefonszámmal tudnátok segíteni, meg hogy az mégis minek a telefonszáma, azt nagyon megköszönném, én ezt hívtam: (Orosz nagykövetség: 06-1-332-47-48)



2014. febr. 27. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:

A Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal intézi ezeket, nézd ki a címüket és telefonszámukat a telefonkönyvből aszerint, hogy hol laksz (pl. ha miskolci vagy, akkor Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal - Észak-magyarországi Regionális Igazgatóság).

Ki kell tölteni egy csomó papírt, fizetni sokezres illetékbélyeget, igazolni kell, hogy van-e megfelelő lakásod (a Te neveden), ott hányan vannak bejelentve, van-e állandó jövedelmed. Egyébként nem adják meg a meghívólevelet.

Ugyanis óriási felelősséggel jár ez. Te eteted majd hónapokig, ha valamiért nem megy vissza, vagy a visszaúton eltűnik Ausztria irányába, de elkapják - a börtönkosztját is Te fogod fizetni. Sok disznóság történt már a meghívólevelekkel kapcsolatban.

2014. febr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ajha az igen, köszi, egébként csak 1-1,5 hetet maradna
2014. febr. 27. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!