Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Laptopot fel lehet vinni...

Laptopot fel lehet vinni repülőre és használni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Elfogunk utazni és használni akarom pl: játszásra filmnézésre stb. Én már 100x utaztam repülőn de laptopot még soha nem vittem magammal csak mobilt (azzal tisztában vagyok hogy kikell kapcsolni a wifit hacsak nincs wifi a repülőn, amugy

wizzairel utazom előre köszönöm a válaszokat! :)


2014. febr. 28. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Fel lehet.

A 100 repülésed alkalmával egyszer sem láttál laptopot a repülőn, vagy a biztonsági ellenőrzésnél, mikor külön fel kell rakni a szalagra? :)

2014. febr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felviheted, ugyanazok a szabályok vonatkoznak rá, mint a többi elektromos kütyüre.
2014. febr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló de láttam már azthiszem 1x-2x a repülőn csak gondoltam hogy inkább megkérdezem a biztonság kedvéért
2014. febr. 28. 17:00
 4/8 A kérdező kommentje:
Ti már vittetek fel laptopot? Ha igen mit csináltatok rajta? Gondoljatok bele milyen jó hogy a repülőn is tudsz játszani vagy filmet nézni. Amugy nagyon köszönöm a választ mind 2 válaszolónak.
2014. febr. 28. 17:03
 5/8 anonim válasza:
Én általában filmet nézek rajta, így nem azt kell néznem amit adnak a repülőn, arra érdemes figyelni, hogy ha valami jó vígjátékot nézel nehogy elfeledkezz magadról, én pont így jártam, nagyot nevettem, aztán kapcsoltam, hogy hajnali 5 óra van, és sokan alszanak:-) Játszani is jó, bár nekem a filmezés jön be ha repülőn utazok.
2014. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
adott esetben meg dolgozni is szoktam a gepen (nyilvan offline). siman felviheto, csak fel- es leszallaskor kell elpakolni (mint minden mast is).
2014. febr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 1. És 2.! :)
2014. febr. 28. 18:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Fel.
2014. márc. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!