Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék, Amerikában...

Nagyon szeretnék, Amerikában vagy pedig Angliában élni vagy bármely másik országban ami angol anyanyelvű, lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy 16 éves srác vagyok, szinte már szenvedés itt ebben az országban élni egyszerűen nem tudok, olyan szinten vágyok máshová, ez a fajta életstílus ez az éghajlat egyszerűen semmi nem felel meg nekem, az hogy itt az ember hogyan bánik a másikkal, akik az ország élén élnek azok, sem egyszerűen semmi... A nyelv az nem probléma számomra, jól beszélem az angol..! Nem származok egy jű de tehetős családból, és nem tudom, hogy hogy tudnék kimenni, akár most itt hagynék mindent, 1 napot sem bírok itt élni többet, valaki tud segíteni, hogy milyen mód van arra, hogy elmehessek innen? Nagyon örülnék egy cseppnyi reménynek is hogy lehetséges valahogyan..!

2014. márc. 6. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bizony, nehéz egy roma fiatalnak...
2014. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Roma fiatalnak? xd mégis honnan szeded, hogy roma vagyok? Hidd el éppen miattuk szeretnék távozni!!
2014. márc. 6. 20:38
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
megis mi tart vissza, fiatal vagy es elotted az elet
2014. márc. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tetszik az eghajlat otthon es ezert angliaba vagysz?? Te mirol beszelsz ember, itt kb oktobertol februar vegeig folyamatosan szakadt az eso es nem lattuk a napot! Ha van valami ami Angliaban nagyon gaz az az idojaras, persze tudnek meg mast is mondani.
2014. márc. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nehany lehetoseg letelepedni Amerikaban:

Tanulj sokat es legyel doktor vagy programozo matematikus.

Nemzetkozi szintu sportolo.

Utazz gyakran az USA-ba mint turista, ismerkedj meg sok emberrel, probalj meg komoly kapcsolatot kialakitani egy amerikai lannyal es hazasodj ossze vele.

Legfontosabb hogy tanuld az angolt, ne elegedj meg azzal amit Magyarorszagon tanitanak veled. Csak egy angol nyelvu orszagban fogod igazan megtanulni igazan.

2014. márc. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hiszitek vagy sem, én egyáltalán nem bánom az esőt, én ezt a meleget nem szeretem, egy hűvös helyre vágyom és ez pont Anglia egy hetet már eltöltöttem ott és ezért mondom, de az a baj én nem szeretnék egyetemre meg ilyesmire vágyni most egy gimnáziumban vagyok és még míg ezt is kijárom...! Az még sok sok időő
2014. márc. 7. 16:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor van leginkább esélyed ott letelepedni, ha ott szerzel egy egyetemi diplomát. Ahhoz, hogy felvegyenek, vagy baromi sok pénz kell, vagy az, hogy zseni legyél, nemzetközi tanulmányi versenyeket nyerjél... (esetleg sportösztöndíj)
2014. márc. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Tanulj szakmat es vegyel egy repulojegyet, vagy buszjegyet. Keress szallast es kezdjel el dolgozni. kb ennyi. szakma nelkul nehezebb de ha beszelsz angolul akkor van remeny.
2014. júl. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Amerikában vagy pedig Angliában" - most ez kb. olyan mint Spanyolországban vagy Bolíviában - a hétköznapi életben és kultúrában a multikon túl - 10% átfedés sincs mind a két párosban.


Angliában és USA-ban hol, mert több mint egy tucat merőben elérő kultúrkör él ott. - sőt nyelvjárások. Kiváló Oxford English tudással egy brit kb. kínaiul fog hozzád beszélni, mint ahogy te is hozzá.


külföldön "élni" "16 éves srác vagyok"


"szinte már szenvedés itt ebben az országban élni egyszerűen nem tudok" - szint úgy, én például Londonban éreztem jól maga, de LA-ben eret vágnék magamon, ha lemész vidékre dél-nyugat Angliába te is menekülni akarsz majd. Vagy Little Punjabiba (Birminghamben készülj fel, hogy több az indai az utcákon mint a brit. - ja ez mind személyes és családi tapasztalat. Ja meg vannak negyedek, etc. és ...


Ezek nem homogén és a kettő ne össze hasonló társadalomak és kultúrkörök.

2014. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Budapesten az északi irányban a legszakadtabb volt keleti blokkban lévő, ma már balkáni államban kinek jó élni??? - jó azokon kívül aki a két harmadon élősködik és igénytelen?


Amerika és Anglia itthon inkább mítosz amúgy. Ott is van baj bőven, de nem csak kétféle ember van akit élve temetnek s aki celebrálja a misét.

2014. júl. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!