Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Valóban szükséges külföldi...

Valóban szükséges külföldi munkavállaláshoz EU-s anyakönyvi kivonat?

Figyelt kérdés
Az országban történő biztosítás és hivatalos bejelentés miatt szükséges állítólag.(Monaco)

2014. márc. 16. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Várj, kitalálom: egy apródos, vagy hasonló hirdetésre jelentkeztél. Ugyanis anyakönyvi kivonat sosem kell, kivéve az adathalászoknak.
2014. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mégis milyen munkát kaptál te Monaco-ban?
2014. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
aprod.hu/hirdetes/segedmunka-monacoban-ID1Yzi9.html#082b19104b
2014. márc. 16. 21:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi Belgiumban élünk, és amikor mentünk az itteni városházára bejelentkezni, akkor tőlünk is kérték. Sőt, apostille is kellett az okmányokra. Ja, mi házaspár vagyunk, így az új típusú házassági anyakönyvi kivonat is ugyanúgy kellett, természetesen az is apostille-lal ellátva.
2014. márc. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül a kérdező egy átverésnek lesz az áldozata, ha nem lép vissza azonnal
2014. márc. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

23:03 vagyok. Ja, igen-igen, azt még írni akartam, hogy amúgy én sem adnám oda senkinek a személyes irataimat!

Annyi szemét csaló van a világban, ne kínáljuk magunkat ezüsttálcán!

2014. márc. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tőlem nem kérték, bár nem is Monacoban vagyok.


A munkáltatónak meg itt kérdezz utána, az apródos hirdetések 99,99%-a átverés:

[link]

2014. márc. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Vannak gyanús elemek is a történetben, meg akad pozitív is. De lehet visszalépek akkor, mert kevés kérdésemre kaptam konkrét választ.

Pedig jól indult, ahogy az lenni szokott.

2014. márc. 17. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!