Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Thaiföldön vannak kígyók?

Thaiföldön vannak kígyók?

Figyelt kérdés

mármint tudom hogy vannak, de nagyon sok? sok a "támadás"?

nem félek a cápáktól, a tigrisektől ... de a kígyóktól nagyon. sok kígyóval találkoznék?



2014. márc. 18. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Sárkányok is!
2014. márc. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Városban, lakott területen, ahol túristák járnak ott elég ritkán találkozni kígyóval. De piacokon előfordulhat, hogy a nyakadba akarnak akasztani egy boát hogy fénykép készüljön róla.
2014. márc. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

jaja tudom hogy vannak sárkányok, de szerencsére nem azon a részen ahova mi mennénk :))

köszi 2. válaszoló! :)

2014. márc. 18. 13:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Természetes vannak kígyók.

Azt kapod majd ebédre.

2014. márc. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

rengeteg van az éghajlat miatt is.bangkok-i üzleti negyedben talán nem fogsz velük találkozni, de a város más részein is előfordulhatnak, van hogy a csatornából kerül elő, volt aki reggel wc-re menet talált kígyót a kagylóban, mert feljött a csatornán.

ha kertes házas övezetbe mész és még mindig csak a fővároson belül vagy, ott bizony elkerülhetetlen hogy találkozz velük.

én ezt az ázsiai szubtrópusi meg monszun éghajlatú területeket egyenesen kerülöm, utazás szempontjából, és a fentebb leírt dolgok miatt.

ausztrália és új zéland sem jobb, azzal a különbséggel hogy ott még mérges rovarok, pókok is vannak, és némelyik halálos csípésű.

maradj inkább európán belül, vagy amerikai részen, bár ott is sanszos...

2014. márc. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lassan egy évtizede thaiföldön élek, igen vannak kigyók de nem úgy ahogy az előttem szólók leírták, 1 év alatt kb. vele, én gyakran szoktam menni erdőbe dzsungelbe és mondom ha évi pár darabot találok (úgy ,hogy direkt keresem is) az már nagy szám. Továbbá a kigyó nem emberre "vadászik" ha elmész mellette nem fog megtámadni ha nem lépsz rá nem harap meg, olyan mint egy konnektor, áram van benne ha belenyúlsz vizes kézzel megráz.. a kígyó is ilyen van nem bánt de ha rálépsz fogdosod kergeted stb akkor megtámadhat. És nagyon szépen kérem ,hogy hozzá nem értők ne keltsék már a feszültséget ...(a 2. kommentelő kivétel)
2014. márc. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6os, úgy látom akkor nem egy thai föld létezik!
2014. márc. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!