Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Majdnem 4 éves gyermeknek...

Majdnem 4 éves gyermeknek kell-e valamilyen okmány (pl. személyi igazolvány), ha külföldre megyünk nyaralni egy rövid időre?

Figyelt kérdés
Az itthoni papírjai megvannak természetesen (taj, adó, lakcím) és van eu-s biztosítási kártyája is már, de még nem utazott velünk.
2014. ápr. 13. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Útlevél vagy személyi kell attól függően, hogy hová utaztok.
2014. ápr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilvanvaloan kell neki fenykepes szemelyazonositasra alkalmas okmany. EUn - illetve a Schengeni zonan belul- szemelyi (ingyenes) azon kivul utlevel.
2014. ápr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is így gondoltam, de "okosok" szerint túlbonyolítom. Ezek szerint mégsem. Köszi!
2014. ápr. 13. 11:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Pici babanak is kell vagy szemelyi vagy utlevel ha kulfoldre utazik. Amugy ha nincs utlevele vagy szemelyije, baleset/betegseg eseten az EUs TB kartyajaval se tudtok mit kezdeni, rohantam mar gyerekkel kulfoldon korhazba, utlevel es a kartya kell.
2014. ápr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!