Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Te gondolkodsz rajta/tervezed,...

Te gondolkodsz rajta/tervezed, hogy kiköltözöl külföldre, és ha igen akkor miért és hová?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy komolyan, valamilyen okból kifolyólag tervezed vagy gondolkozol-e rajta, hogy kiköltözöl akár tanulás, karrierépítés vagy megélhetés céljából? Vagy pedig jó itt is? Írd le kérlek hány éves vagy!

2014. ápr. 23. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, terveim között szerepel pár év külföldön élés. Aztán lehet, hogy kint is maradok.

Szeretnék tapasztalatot szerezni egy másik kultúráról, életérzésről, de legfőképp szeretnék kiszabadulni ebből a szörnyű magyar mentalitásból.


25/N

2014. ápr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

18 éves vagyok.

Tervezek kimenni külföldre. Leegyszerűsítve ilyen okok miatt, amik jellemzik Magyarországot:

[link]

ez csak egyre rosszabb lesz


[link]

mire nyugdíjas leszek, miből lenne nyugdíjam?


[link]


[link]


stb...

2014. ápr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én külföldön élek már jópár éve.Első sorban megélhetés miatt jöttem ki.Van már 2 gyerekem.Én haza szivessen megyek,de már több köt ide mint haza.Sajnos mindig ha otthon vagyok érnek negativ tapasztalatok.de ennek ellenére is irigylem aki otthon a saját anyanyelvén beszél és éli a mindennapjait.
2014. ápr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen

3 év múlva

születésem óta anglia a cél

végleg

2014. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nemsokára befejezem az egyetemet Szerbiában. Ha sikerül kapnom munkát, akkor maradok. Ezt szeretném. Viszont ha nem... Akkor talán Magyarország...
2014. ápr. 24. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!