Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lehet, hogy Ciprusra megyünk...

Lehet, hogy Ciprusra megyünk nyaralni (június végén), van valakinek itteni élménye? Mindenhol csak a görög részről találtam véleményeket.

Figyelt kérdés
Érdekelnének a látnivalók, az időjárás, a strandok állapota, az árak,étkezési és szórakozási lehetőségek,a helyiek hozzáállása, egyéb tudnivalók, veszélyek stb.

#török #Ciprus #Kyrenia
2014. ápr. 29. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt várod, hogy elvégezzük helyetted azt a keresést, hogy ciprus, nyaralás, vagy utazás, esetleg ebből írjunk egy néhány tíz mondatos kivonatot, amit majd elolvasol, és döntesz?


1. Keress rá a ciprussal kapcsolatos találatokra, különös tekintettel a fórumokra, blogokra.

2. Olvass el pár élménybeszámolót, nézd meg mások fotóit.

3. Menj el könyvtárba, vegyél ki egy útikönyvet, olvasd el.

2014. ápr. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Senkitől semmit nem "várok el", mint írtam, már keresgéltem mindenfelé, de mindenki a görög részről ír beszámolót, mi pedig Kerínia (Kyrenia)környékére megyünk, ami török.

Útikönyvet pedig fogok keresni, de sajnos sok elavult azok közül is...

Az pedig a másik dolog, hogy a személyes élmény általában többet ér, mint egy sablon könyv és leírás, tehát továbbra is várok véleményeket, hátha járt már ott is valaki rajtunk kívül :)

2014. ápr. 29. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Van a témának egy fórumja, ahol rengeteg infót találhatsz


[link]

[link]


egyénként pedig az Észak-Ciprus & blog kifejezésre fogsz találni egy csomó leírást.

2014. ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet, blogban nem is gondolkodtam :)
2014. ápr. 30. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!