Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Írországba mennyi cigarettát...

Írországba mennyi cigarettát lehet vinni itthonról, ha repülővel megy valaki?

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
800 szál
2014. jún. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jún. 13. 22:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt valami URL-el ala kene tamasztani.
2014. jún. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha nem leszek álmos, én is utána nézek azért :)))
2014. jún. 14. 00:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Na igen, ezert nem szabad idegenektol forras nelkuli informaciot elfogadni: [link]


ezt az oldalt tanulmanyozd. Szerintem a valasz 300 de az is lehet hogy barmennyi. Lehet 800 is. Dogoljek meg ha ertem. Nem arrol volt szo hogy az EU-n belul nincs vamhatar es mindenki azt visz oda ahova akar? Aruk szabad mozgasa?

2014. jún. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

300 szálat.


Irish Duty Free Rule Changes January 1st 2014. From January 1st 2014 individuals travelling from Bulgaria, Croatia, Hungary, Latvia, Lithuania and Romania will be limited to a duty free allowance of 300 cigarettes into Republic of Ireland. These changes apply to cigarettes only and not to other tobacco products from European Union countries. Entrant allowances from other EU states will remain at a maximum of 800 cigarettes.


[link]

2014. jún. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Megúsztam a keresgélést :)) A lányomnak kell segítenem ebben.
2014. jún. 14. 13:08
 8/10 anonim ***** válasza:

itt meg 800 szálról van engedély

[link]

2014. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 stef reply válasza:
150 szal iden marcius 1 tol.egyebkent aem anglia sem irorszag nincs benne a schengeni egyezmenyben.azaz hatarit ugyanugy fenntartja
2014. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem sikerült olvasni, ismét? If your purchases are equivalent to or less than the quantities set out in the table below, they will usually be regarded as being for your personal use. If you exceed these quantities, you may have to demonstrate at Customs that the goods are for your personal use.


A kulcs, hogy for your personal use, ami jogilag nem áll meg, hogy neked kell bitzonyítani. EU-n belül TETSZŐLEGES mennyiséget hurcolászhatsz bármelyik országból bármelyikbe, persze ha tudsz angolul annyira hogy megvédd magad a lopás ellen (mert az), van legalább kimutatható méretű és keménységű tököd (ez ugye magyarkáknál probléma lesz), és nem vagy imbecil (ez is, az esetek túlnyomó többségében).

2015. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!