Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha ELVIRA-n rendelem a vonatje...

Ha ELVIRA-n rendelem a vonatjegyet akkor a pótjegyet is automatikusan foglalja a rendszer?

Figyelt kérdés
Ez automatikusan történik, vagy valahogy külön kell pótjegyet venni? Néztem a jegyeket, de sehol nem látom a pótjegyet, pedig tudom, hogy gyorsvonatra kell a pótjegy.

2014. jún. 16. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Az benne van az árban. Valójában nem is pótjegynek kellene hívni, hanem felárnak. Ha pénztárban veszed, akkor is csak 1 jegyed van amin szerepel a pótjegy kifejezés is.
2014. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Automatikusan mellé adja, ha szükséges.
2014. jún. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első nem tudom miről beszél, mert a pénztárban is 2 db jegyet adnak ha pótjegy is kell.


Így van, ahogy a második válaszoló írja. Régebben volt olyan, hogy retúr jegynél a visszaútra külön kellett hozzáadni a pótjegyet a kosárhoz, de már valóban hozzáadja automatikusan.

2014. jún. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3.


te összekevered a pótjegyet a helyjeggyel


amit mondtam az helytálló, a pótjegy egy megjegyzés a sima jegyen

2014. jún. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Elvirában úgy tudod megnézni, hogy milyen jegyeket ad, hogy a keresésnél az adott sornál rákattintassz az árra, és akkor egy kis külön ablakban bejön, hogy mi van benne. Ha ott írja a gyorsvonati pótjegyet (zöld amúgy az egész sor), akkor a mellette lévő Megrendeléskor az is belekerül a kosárba.
2014. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4. Nem keverek össze semmit, semmivel. A gyorsvonati pótjegy

is egy külön jegy.

2014. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!