Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok az idegesít...

Ti mit csinálnátok az idegesítő turisták ellen?

Figyelt kérdés

Gyűrűfűn lakok, és elegem van a turistákból, mert bejönnek a saját területemre, de úgy, hogy míg én kint dolgozok, addig ők bejönnek, hozzám se szólnak, fotózzák a saját telkemet stb. Én már többször is szóltam rájuk, de, mintha a falnak beszélnék.

Ti mit tennétek a helyemben?



2014. jún. 30. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbálj mosolyogni, és ne dühöngj.
2014. jún. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Zárd be a kaput. Ha zárva van nem fognak bemenni.

Vagy írd ki angolul, németül, magyarul, hogy

"MAGÁNTERÜLET! ZÁRVA!"

2014. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De Gyűrűfűn tiltják a kerítést! Nem tudom miért, de ők azt mondták. Én már kezdem utálni ezt az ökofalut!
2014. júl. 1. 18:56
 4/9 anonim válasza:

Szerintem szivasd meg őket, rakjál ki egy szarvas koponyát, vagy kutyaszart a túraútvonalra, egy szerelmes levelet, ha diákok jönnek stb....

Majd még válaszolj, hogy mit reagálnak az ilyen szivatásokra! xĐ

2014. júl. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szerintem szivasd meg őket, tegyél ki egy szarvas koponyát, kutyasz*rt a túraútvonalra, vagy ha diákok jönnek, akkor egy szerelmes levelet, vagy rakj ki egy plakátot, hogy medve van a környéken stb...

Majd még reagálj, hogy mit szólnak a következő szivatásokra! :D

2014. júl. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

sörétes... nem kell lőni... elég ha jó kis Star Wars buckalakó módjára mutogatod nekik...


-Tony-

2014. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam az 5-ös nagyszerű ötleteit! Egyébként nagyon köszönöm mindenkinek a sok hasznos tanácsát!
2014. júl. 11. 17:49
 8/9 anonim válasza:
azelőtt már oda rakott ki valaki egy lábat,talán birka.azzal is jól elvoltunk köszi valakinek.
2014. júl. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Egyébként ha a 8-as válaszoló járt Gyűrűfűn, akkor a vadászt szidja ilyenekkel, mert az szokta kidobálni az útra az őz lábait. Nekem már annyira elegem van Gyűrűfűből, és nem tudok elmenni innen anyagi gondok miatt. Mézesmadzag az egész! Én nem ajánlom senkinek se.

Az idáig, és leendő válaszokat is egyaránt köszönöm.

2014. júl. 31. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!