Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Magyarországról postai csomag...

Magyarországról postai csomag formájában lehet nem romlandó ételeket és italokat külföldre küldeni?

Figyelt kérdés
Külföldön élő barátomnak szeretnék küldeni egy ajándékcsomagot, ami többek között cukrot, bor és csokit is tartalmazna, de nem tudom, hogy van-e valami szabály/tiltás erre, mert ha igen, akkor felesleges csak azért elküldenem, hogy fennakadjon a postán.

2014. júl. 4. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdés hova.. Arab országokba az alkohol necces lehet, illetve néhány országba bizonyos élelmiszer is. Eu:n belül ok. de nem tudom, hogy mennyire bírná ki az utat, főleg a csoki és a bor..
2014. júl. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, Magyarországról el lehet küldeni, itt az a kérdés, hogy a célország beenged e élelmiszert. De általában cukorral, csokival nem szokott gond lenni.
2014. júl. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
teljesen szét fog olvadni a csoki... egyébként nekem télen anyum hurkát küldött :DDDD hál istennek nem lett semmi baja...(lefagyasztva feladta :D)
2014. júl. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!